Keptuvės

Kokybiškiausios, nesvylančios keptuvės sveikesniam gaminimui su mažiau riebalų! Sunkios, patvarios ir tik geriausių atsiliepimų sulaukusios įvairių rūšių keptuvės su grūdinto stiklo dangčiais tinka visų tipų viryklėms, įskaitant ir indukcines.  Ir nepamirškite - kaskart apsipirkdami dalyvaujate lojalumo programoje, kuri leis Jums susigrąžinti išleistus pinigus! O dovanos prie kiekvieno užsakymo ir nemokamas prekių pristatymas visoje Lietuvoje padarys apsipirkimą dar malonesniu.

Aktyvūs filtrai

---
Tikriausiai niekam nepaslaptis, jog didelė dalis patiekalo kokybės priklauso nuo naudojamos keptuvės. Kokybiškos bei patogios keptuvės neleis jūsų maistui prisvilti, o ir pats maisto gaminimas taps paprastesniu bei malonesniu užsiėmimu. Tačiau kaip išsirinkti keptuvę, tinkančią būtent jums?
--
Pirmiausia reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kiek ir kokio maisto daugiausiai gaminate - nuo to priklausys kokio skersmens bei kokios dangos keptuvę pirkti. Jeigu gaminate dažniausiai tik sau, tikėtina, jog jums užteks ir 24cm skersmens keptuvės, tačiau jei gaminate kelių asmenų šeimai, rekomenduojama įsigyti 26-28cm skersmens keptuvę. Taip pat renkantis keptuvę svarbu atkreipti dėmesį į keptuvės dangą - nuo to priklausys keptuvės ilgaamžiškumas. Pavyzdžiui, akmens masės keptuvės - itin populiarus variantas šiais laikais, kadangi jas lengva prižiūrėti, jos sunkiai deformuojasi bei prie jų dugno nesvyla ar nelimpa maistas. Keraminės keptuvės - taip pat populiarus variantas, tačiau jos lengviau braižosi nei akmens masės keptuvės bei lengviau deformuojasi, todėl yra mažiau ilgaamžės.
--
Taip pat svarbu paminėti, jog keptuvių tipų yra labai daug: wok keptuvės, grilio keptuvės, blynų keptuvės, gilios keptuvės ir taip toliau. Kokio tipo keptuvę išsirinkti priklausys nuo to, kokį maistą mėgstate gaminti. Tiesa, kai kurios keptuvės kartu gali būti ir kepimo formos ar kepimo indai - patogu ir praktiška!

Naujos Paskyros Kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Priminti slaptažodį