Peiliai

Patys aštriausi ir ilgaamžiškiausi peiliai pradžiugins kiekvieną namų šeimininkę ar šeimininką. Pamirškite vargus pjaustant mėsą ar net pati paprasčiausią produktą – pomidorą! Tik aukščiausios kokybės medžiagos, ergonomiškos rankenos, neįtikėtinas aštrumas – ir daugelis kitų privalumų! Ir nepamirškite - kaskart apsipirkdami dalyvaujate lojalumo programoje, kuri leis Jums susigrąžinti išleistus pinigus! O dovanos prie kiekvieno užsakymo ir nemokamas prekių pristatymas visoje Lietuvoje padarys apsipirkimą dar malonesniu!

Aktyvūs filtrai

Maisto gaminimas neretai gali atrodyti kaip neįveikiama užduotis. Supjaustyti baklažaną, papriką, pomidorą, cukiniją, sutrinti česnaką, sutarkuoti sūrį, išdarinėti žuvį - visa tai atrodo kaip paprasti darbai, tačiau juk niekas nenori virtuvėje praleisti pusę dienos, kuomet dar laukia begalė kitų namų ruošos darbų. Todėl darbui virtuvėje palengvinti į pagalbą siūlome pasitelkti įvairius virtuvės įrankius. Pavyzdžiui, geri ir kokybiški peiliai produktų pjaustymą bei ruošimą palengvins net kelis kartus - patogi peilio rankena nevargins rankos ir suteiks tikslumo, o kokybiška bei tvari peilio geležtės medžiaga užtikrins, jog peilis jums tarnaus ilgai bei ilgai išliks aštrus. Peilius galima įsigyti po vieną, ypač jeigu ieškote specializuoto peilio, pavyzdžiui, sūriui, tačiau visuomet sutaupysite pirkdami peilių rinkinius. Peilių rinkiniai dažniausiai būna sudaryti iš keleto pagrindinių bei universalių peilių, patenkinančių įprasto maisto ruošimo reikalavimus, pavyzdžiui, šefo peilio, duonos peilio, santoku peilio, universalaus peilio, peilio žuviai, ir taip toliau. Žinoma, perkant peilius, galąstuvas taip pat yra būtina prekė - kad ir kokį kokybišką peilį įsigytumėte, jis vis tiek kada nors atšips.

Darbui virtuvėje taip pat gali puikiai pasitarnauti tarkos, pjaustyklės, ar pjaustymo lentos. Peilių įsigyti galima begalę, bet be pjaustymo lentelės negalėsite jais pasinaudoti, o be tarkos ir sūrio ar citrinos žievelės nebus kur patarkuoti. Pjaustyklės taip pat gali ypatingai palengvinti darbą gaminant maistą - keliais judesiais galite supjaustyti visą pomidorą ar agurką. Efektyvu bei patogu!

Naujos Paskyros Kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Priminti slaptažodį