Marmitai

Talpūs ir beprotiškai patogūs marmitai. Ir nepamirškite - kaskart apsipirkdami dalyvaujate lojalumo programoje, kuri leis Jums susigrąžinti išleistus pinigus! O dovanos prie kiekvieno užsakymo ir nemokamas prekių pristatymas visoje Lietuvoje padarys apsipirkimą dar malonesniu!

Aktyvūs filtrai

---
Turbūt ne vienas yra susidūręs su problema, kuomet švenčių metu, žmonėms bebendraujant, paruoštas maistas atšąla. Nesvarbu, ar tai būtų didelis susibūrimas, kaip vestuvės, ar mažas gimtadienio paminėjimas - maisto šildytuvai praverstų visuomet. Dėl šios priežasties rekomenduojame pasidomėti marmitais.
---
Marmitai yra maisto šildytuvai. Priklausomai nuo šildymo mechanizmo, maistas marmituose gali išlikti šiltas net kelias valandas. Vieni staliniai marmitai šildomi naudojant degias pastas bei vandens talpą - vanduo kaitinamas ir taip palaiko aukšto maisto temperatūrą. Kiti marmitai maistą išlaiko šiltą daug paprasčiau - kelių žvakių pagalba.
---
Marmitai būna gaminami iš įvairių medžiagų. Keraminiai marmitai - itin populiarus variantas, kadangi neretai būna labiau pritaikyti šventėms namuose, taip pat itin stilingai padekoruoti. Nerūdijančio plieno marmitai taip pat populiarūs. Tiesa, tiek nerūdijančio plieno, tiek keraminius marmitus galima naudoti ir mažose, ir didelėse šventėse - viskas priklauso nuo pačio marmito talpos, ir ar šis sutalpins bei išlaikys šiltą reikiamą maisto kiekį.
---
Jei susiduriate su problemomis renkantis norimą marmitą, arba jei negalite išsirinkti, visuomet siūlytina pasižvalgyti internetinėse parduotuvėse. Marmitai internetu neretai pardavinėjami pigiau, taip pat galite rasti įvairių marmitams skirtų akcijų bei pasiūlymų.

Naujos Paskyros Kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Priminti slaptažodį