Garų puodai

Įvairių dydžių ir kompletacijos garinimo puodai sveikesniems patiekalams. Idealiai tinka visiems viryklių tipams, įskaitant indukcines virykles, taip pat tinka plauti indaplovėje. 18/10  nerūdijantis plienas, daugiasluoksnis kapsuliuotas dugnas, nekaistančios rankenėlės, grūdinto stiklo dangčiai su skylute garams išeiti ir daugelis kitų privalumų! Ir nepamirškite - kaskart apsipirkdami dalyvaujate lojalumo programoje, kuri leis Jums susigrąžinti išleistus pinigus! O dovanos prie kiekvieno užsakymo ir nemokamas prekių pristatymas visoje Lietuvoje padarys apsipirkimą dar malonesniu!

Aktyvūs filtrai

---
Neretai namuose ieškome galimybių maistą pradėti ruošti sveikiau - su mažiau aliejaus bei išlaikantį reikalingas naudingas medžiagas. Virimas garuose naudojant garpuodžius - vienas populiariausių šios problemos sprendimo būdų.
---
Garų puodai veikia itin paprastu principu: maistas garų puodo viduje yra "išgarinamas" ar išverdamas garų pagalba, kurie indo viduje kaupiasi ir negali išeiti laukan, kadangi yra sandariai uždaryti. Garpuodžiai gali būti elektriniai arba pagaminti iš nerūdijančio plieno ar stiklo; garpuodį taip pat galima įsigyti kaip priedą prie jūsų jau turimų puodų. Nerūdijančio plieno ar stiklo garų puodai veikia itin paprastai - į apatinį indą įpilate vandens, o į viršutinius indus sudedate maistą, kurį norite išvirti. Kadangi viršutinių indų apačiose yra daug skylučių, verdančio vandens garai per šias angas kyla į viršų ir taip "garina" maistą. Elektriniai garpuodžiai veikia tuo pačiu principu, tačiau yra varomi elektra ir turi daugiau funkcijų: juose galima atšildyti maistą, maisto gaminimą atidėti keletui valandų, taip pat šildyti maistą kuomet jis jau yra paruoštas. Skirtingi garų puodai taipogi turi skirtingą aukštų skaičių - pagal poreikį galite pasirinkti, kelių aukštų garpuodį įsigyti.
---
Neretai puodų ar kitų virtuvinių įrankių kokybę galite užsitikrinti pirkdami globaliai pripažintų gamintojų produktus. Pavyzdžiui, Berghoff puodai ar puodai Berlingerhaus Lietuvoje yra itin populiarūs dėl savo kokybės, patogumo naudoti bei ilgaamžiškumo.

Naujos Paskyros Kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Priminti slaptažodį