Gilios Keptuvės

Aktyvūs filtrai

Renkantis keptuvę, neretai pasimetame - lentynos pilnos pačių įvairiausių keptuvių, tad kokią pasirinkti? Juk keptuvės norisi kokybiškos, kad tarnautų daug metų bei būtų patogi naudoti. Todėl prieš perkant keptuvę, svarbu įsivertinti kiek maisto gaminate, kokį maistą gaminate, kokią viryklę naudojate bei kokia danga padengtos keptuvės norite.
--
Jei gaminate ne daugiau kaip dviem asmenim, 24cm skersmens keptuvė jums bus pats tas, tačiau jei gaminate didesnei šeimai, siūlytina įsigyti ne mažesnę kaip 26cm skersmens keptuvę. Taip pat priklausomai nuo to, kokį maistą gaminate, reikėtų atsižvelgti, kokio tipo keptuvę įsigyti. Jei mėgstate gaminti dideles troškinių ar kitų patiekalų porcijas, rekomenduojama pasidomėti giliomis keptuvėmis. Gilios keptuvės suteiks komforto gaminant, kadangi nereikės jaudintis, jog bemaišant maistas iškris pro kraštus.
--
Taip pat svarbu įsivertinti, kokia danga padengtos keptuvės norite. Akmens masės keptuvės šiais laikais itin populiarios, kadangi jas lengva prižiūrėti, jos sunkiai deformuojasi ir todėl yra ilgaamžės, prie jų nelimpa ar neprisvyla maistas. Taip pat svarbu paminėti, jog jeigu naudojate indukcinę kaitlentę, reikėtų pirkti būtent šioms viryklėms pritaikytas keptuves. Pirkdami indukcinėms kaitlentėms nepritaikytas keptuves, rizikuojate sugadinti savo viryklės paviršių, o ir keptuvė gali išsilydyti.
--
Apie keptuvės kokybę taip pat galima spręsti iš jos prekės ženklo. Jeigu keptuvės gamintojas yra globaliai pripažintas, pirkdami šio gamintojo keptuves užtikrinate produkto kokybę. Pavyzdžiui, Lietuvoje itin populiarios Berghoff keptuvės bei Berlingerhaus keptuvės. Šių gamintojų keptuvės itin kokybiškos, jas taip pat galite įsigyti už prieinamą kainą.

Naujos Paskyros Kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Priminti slaptažodį