Termosai Maistui ir Gėrimams

Aktyvūs filtrai

---
Kelionės bei nuolatinis judėjimas - neatskiriama šių dienų kasdienybė. Nesvarbu, ar keliaujate į užsienį, ar ankstų rytą į darbą ar paskaitas - namus visgi paliekate. Kelionės, žinoma, atima laiko, todėl tikriausiai neretai tenka namuose palikti ir nepabaigtus pusryčius ar neišgertą kavos puodelį. Dėl šios priežasties siūlome pasidomėti termosais.
---
Termosai yra sudaryti iš dviejų talpų, kurias skiria dalinis vakuumas. Kadangi šis vakuumas nėra laidus temperatūrai, termosai geba net keliolika valandų išlaikyti jūsų maisto ar gėrimų temperatūrą nepakitusią. Termosai yra kelių tipų: termosai maistui, termosai gėrimam, bei termosiniai puodeliai. Visi šie termosai veikia tuo pačiu vakuuminiu principu, tačiau skiriasi forma, talpa, bei tuo, kiek ilgai išlaiko gėrimų ar maisto temperatūrą nepakitusią. Pavyzdžiui, termosiniai puodeliai patogesni, kuomet norite pakeliui į darbą išgerti namuose ruoštos kavos ar arbatos; maisto termosai, dėl savo didelės talpos, labiau tinka namuose paruoštai šilto maisto porcijai. Termosai gėrimam gaminami didesnės talpos nei termosiniai puodeliai, todėl juose galite talpinti didesnį kiekį gėrimų. Šie termosai dažniausiai turi dangtelį, kuris veikia kaip puodelis - itin patogu bei praktiška naudojimui iškylų ar ilgesnių kelionių metu. Kai kurios maisto dėžutės taip pat turi termosui būdingų savybių.
---
Svarbu pridurti, jog daugumą termosų galima naudoti tiek šalčiui, tiek šilumai viduje palaikyti. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į tai, kokioje temperatūroje buvo atliktas karščio išlaikymo testas bei kiek laiko termosas išlaikys turinį karštą ar šaltą - tai padės apsispręsti renkantis termosą.

Naujos Paskyros Kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Priminti slaptažodį