Wok keptuvės

Azijietiško stiliaus gilios, patogios WOK keptuvės. Sunkios, patvarios ir tik geriausių atsiliepimų sulaukusios keptuvės Jūsų pasirinkimui. Su grūdinto stiklo dangčiais, tinka visų tipų viryklėms, įskaitant ir indukcines.  Ir nepamirškite - kaskart apsipirkdami dalyvaujate lojalumo programoje, kuri leis Jums susigrąžinti išleistus pinigus! O dovanos prie kiekvieno užsakymo ir nemokamas prekių pristatymas visoje Lietuvoje padarys apsipirkimą dar malonesniu.

Aktyvūs filtrai

Šiomis dienomis bene kiekvienas virtuvėje didžiuojasi savo keptuvių arsenalu - WOK keptuvės, blyninės, grill keptuvės, keptuvės su skirtingomis dangomis, ir taip toliau. Įvairovė keptuvių tipų atžvilgiu praverčia, kuomet gaminate daug įvairaus maisto - kiekvienas keptuvės tipas yra pritaikytas tam tikro maisto ruošai. Pavyzdžiui, blyninės itin patogios naudoti blynams kepti, o WOK keptuvės idealiai tinka įvairiems troškiniams gaminti.
--
WOK keptuvės yra gilios keptuvės, kilusios iš Azijos šalių. "Wok" kiniškai - kepimo puodas, todėl nenuostabu, jog pati WOK keptuvė dėl savo suapvalinto dugno primena puodą ar dubenį. Kadangi šios keptuvės kraštai itin aukšti bei suapvalinti, o kaitinamas paviršius gana mažas, tam tikra dalis maisto gali būti tiesiogiai kepama, o kita dalis maisto - šildoma ant kraštų. Dėl šios priežasties WOK keptuvė - itin patogi gaminant troškinius. Tiesa, svarbu paminėti, jog nors šiais laikais WOK keptuvės dažniausiai naudojamos įvairiems troškiniams gaminti, Azijos šalyse jų paskirtis daug universalesnė - jose gaminamos sriubos, padažai, jos naudojamos maisto gruzdinimui, ir taip toliau.
--
WOK keptuvės, kaip ir kitos keptuvės, gali būti padengtos įvairiomis dangomis. Šiomis dienomis tikriausiai populiariausios yra akmens masės keptuvės, kadangi prie šios dangos nelimpa ar nesvyla maistas, ji atspari braižymams, keptuvės dažniausiai būna ilgaamžės, saugios žmonėms bei aplinkai, jas taip pat lengva prižiūrėti. Dėl šių priežasčių akmens masės keptuvės - itin kokybiškos keptuvės.

Naujos Paskyros Kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Priminti slaptažodį