Pjaustyklės

Trintuvės, pjaustyklės, tarkos, mėsmalės - viskas, ko reikia greitam ir patogiam maisto produktų smulkinimui.

Aktyvūs filtrai

Šiais laikais laikas - brangiausia valiuta, viską norisi daryti greitai bei efektyviai. Neretai vietoj maisto ruošos namuose nusprendžiame jo užsisakyti į namus, kad tik sutaupyti laiko. Gaminti maistą užtrunka, ypač susipjaustyti bei susimulkinti įvairius produktus. Tačiau produktų pjaustymas gali būti ir greitesnis, pasitelkus į pagalbą įvairius virtuvės įrankius bei prietaisus. Pavyzdžiui, multifunkcinės pjaustyklės - puikus būdas sutaupyti laiko ruošiant maistą. Šios pjaustyklės gali būti automatinės - varomos elektra - arba mechaninės, valdomos ranka. Į jas tereikia įdėti daržovę ar vaisių, kurį norite susmulkinti ar supjaustyti, pasukti rankenėlę ar tiesiog paspausti mygtuką ir prietaisas viską padarys už jus. Patogu ir praktiška.
--
Tačiau kaip išsirinkti tinkamą pjaustyklę? Jeigu ieškote funkcionalumo, derėtų atkreipti dėmesį į tai, ar į norimos pjaustyklės komplektą įeina keičiami antgaliai-peiliukai. Su šiais antgaliais-peiliukais galėsite reguliuoti pjaustymo smulkumą bei formą. Taip pat siūlytina atsivželgti į tai, ką konkrečiai ruošiatės smulkinti su pjaustykle - galbūt derėtų pasidomėti specializuotomis pjaustyklėmis, kaip, pavyzdžiui, daržovių pjaustyklė.
--
Tiesa, jeigu ieškote prietaiso, kuris galėtų ne supjaustyti, o susmulkinti produktus, rekomenduojama įsigyti smulkintuvą. Smulkintuvas yra elektroninis prietaisas, susmulkinantis produktą iki mažų gabalėlių. Nuo pjaustyklės jis skiriasi tuo, kad pjaustyklė, žinoma, priklausomai nuo antgalio, gali produktą supjaustyti ar riekelėmis, ar šiaudeliais, kuomet smulkintuvas gali produktą susmulkinti tik iki mažų gabalėlių. Su smulkintuvais dažniausiai įmanoma smulkinti viską - daržoves, riešutus, vaisius - tačiau vis tiek patartina atkreipti dėmesį, kam konkrečiai smulkintuvas yra skirtas. Jeigu ruošiatės smulkinti tik daržoves, daržovių smulkintuvai jums kaip tik tiks.

Naujos Paskyros Kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Priminti slaptažodį