Maisto termosai

Aukštos kokybės ilgai karštį bei šaltį išlaikantys maisto termosai su dviguba sienele ir karštį išlaikančiomis kapsulėmis. Pagaminta iš 18/10 nerūdijančio plieno. Nepamirškite - kaskart apsipirkdami dalyvaujate lojalumo programoje, kuri leis Jums susigrąžinti išleistus pinigus! O dovanos prie kiekvieno užsakymo ir nemokamas prekių pristatymas visoje Lietuvoje padarys apsipirkimą dar malonesniu!

Aktyvūs filtrai

---
Turbūt dauguma dirbančių žmonių dirba ne namuose, o ofisuose ar kitose darbo vietose, nuo 8:00 iki 17:00. Natūralu, jog per šį ilgą laiko tarpą išalkstama, todėl neretas kuris bėga į netoliese esančią kavinukę papietauti. Šis įprotis, nors ir smagus, gali atsieiti nemažai pinigų. Termosai maistui gali šią problemą išspręsti.
---
Termosai - temperatūrą palaikantys indai, pagaminti iš dviejų talpų, tarp kurių yra sudarytas dalinis vakuumas. Kadangi vakuumas nėra pralaidus temperatūrai, termosuose esantis turinys ilgai išlaiko savo temperatūrą. Maisto termosai veikia tuo pačiu vakuuminiu principu. Į juos galima susidėti tiek šiltą, tiek šaltą maistą. Nors dauguma šių termosų atrodo kaip termosai sriubai, jie tinka bet kokiam patiekalui - troškiniams, makaronų ar ryžių patiekalams. Termosai maistui būna įvairių talpų, nuo kelių šimtų mililitrų iki poros litrų - svarbiausia įsivertinti, kiek maisto norėsite įsidėti. Jei norite maistą vežtis tik į darbą, tikriausiai užteks ir mažesnio termoso, tačiau jei dažnai vykstate į išvykas su visa šeima, didesnės talpos termosai maistui transportuoti verti susidomėjimo. Taip pat svarbu paminėti, jog kai kurie maisto termosai turi ne tik rankenėles, bet ir prie šių rankenėlių ar termoso šonuose pritvirtintas juosteles nešiojimui, kurias galėsite prisitvirtinti prie savo rankinės ar kuprinės - itin patogus būdas sutaupyti vietos krepšiuose.
---
Vienas svarbus aspektas, i kurį svarbu atkreipti dėmesį prieš renkantis termosą, tai ar jis nepraleidžia skysčių. Visuomet patikrinkite namuose, ar iš termoso nelaša, prieš dedantis jį į kuprinę ar rankinę, kitaip rizikuojate sugadinti savo krepšio turinį.

Naujos Paskyros Kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Priminti slaptažodį