Prieskoniams

Kaip gi be prieskonių! Įvairių dydžių prieskoninės, pipirų ir druskos malūnėliai patiekalams paskaninti. Puikiai tinka kasdieniam naudojimui ar dovanai. Nepamirškite - kaskart apsipirkdami dalyvaujate lojalumo programoje, kuri leis Jums susigrąžinti išleistus pinigus! O dovanos prie kiekvieno užsakymo ir nemokamas prekių pristatymas visoje Lietuvoje padarys apsipirkimą dar malonesniu!

Aktyvūs filtrai

---
Tikriausiai kiekvienas savo namuose susiduria su problema, jog maisto produktų - daug, o vietos spintelėse - mažai. Net jeigu vietos kaip ir pakanka, neretai norėtųsi, jog produktai būtų sudėti tvarkingiau. Jei esate vienas iš tų žmonių, duoninės, prieskoninės, sviestinės, indeliai maistui bei kiti panašūs virtuviniai rakandai - kaip tik jums. Šios įvairios talpos ne tik leis virtuvėje sutaupyti vietos - jos gali tarnauti ir kaip interjero detalės. Pavyzdžiui, jeigu spintelių viduje neužtenka vietos, o ant spintelių daug laisvo ploto, duoninė gali itin paįvairinti virtuvės dekorą bei atlaisvinti kiek vietos spintelėse. Metalinės duoninės labiau tiks siekiantiems modernumo bei industrializacijos pojūčio, o medinės duoninės suteiks virtuvėj jaukumo, šilumos.
---
Kita svarbi virtuvės detalė, kuomet kalbama apie talpas prieskoniams bei maisto produktams, yra cukrinės, druskinės bei pipirų malūnėliai. Šie virtuviniai rakandai, kaip ir prieš tai jau minėti, suteikia virtuvei subtilumo bei ją pagražina. Juk daug smagiau į patiekalą įsiberti druskos bei pipirų iš malonios naudoti druskinės ar pipirinės, negu iš plastikinio, parduotuvėje kartu su druska parduodamo indelio. Panašiai ir su cukrumi - iš maišelio į kavą ar arbatą įsiberti cukraus nei patogu, nei malonu. Be to, tiek cukrinė, tiek pipirinės bei druskinės itin gražiai atrodo virtuvėje.
---
Jei kalbant apie tai, kaip gražiai bei praktiškai paserviruoti pietų stalą, neprašausite įsigydami marmitą. Marmitai - tai indai, skirti maisto šildymui. Po pačiu indu yra padedamos kelios žvakės, kurios užtikrina, jog maistas nerūdijančio plieno ar keramikiniame inde bus šildomas. Itin patogu, gražu bei praktiška!

Naujos Paskyros Kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Priminti slaptažodį