Didelės Talpos Puodai

Aktyvūs filtrai

---
Parduotuvių lentynas nukraunantys puodai būna įvairiausios talpos bei dydžių - vieni nesiekia 1 litro, kiti viršija 10L. Produktyviam bei efektyviam darbui virtuvėje visuomet prireiks puodų dydžių įvairovės - ar dėl gaminamo maisto kiekio, ar dėl to, kaip dažnai maistas yra ruošiamas. Tačiau kartais ateina ta diena - įvairios šventės ar minėjimai - kuomet nors ir atrodo, kad didesnio puodo negu tą, kurį turime, mums nebereiks, mes neberandame pakankamai didelio indo pagaminti norimą troškinį ar kitą patiekalą. Dėl šios priežasties verta investuoti į didelį puodą.
---
Dideli puodai - tikras išsigelbėjimas, kuomet tenka maistą ruošti dideliam stalui ar kokiai šventei. Didelės talpos puodų pasirinkimas iš tikrųjų itin platus - prekyboje galima rasti net keliasdešimties litrų talpos puodų! Nors šie didelės talpos puodai dažniausiai būna populiaresni tarp restoranų šefų negu kad tarp virtuvės šeimininkių, kartais namuose tiesiog negalima be tokio puodo apsieiti. Dideli puodai dažniausiai gaminami iš nerūdijančio plieno dėl šios medžiagos ilgaamžiškumo savybių. Geros kokybės plienas neleis maistui prilipti prie dugno, jis taip pat bus atsparus įbrėžimams bei tolygiai paskirstys šilumą. Renkantis didelį puodą, taip pat svarbu atkreipti dėmesį, ar šis yra patogus naudoti: ar patogios rankenos, ar ne per sunkus, ir taip toliau. Be to, jei naudojate indukcinę kaitlentę, būtina pasidomėti, ar jūsų norimas puodas šiai viryklei yra pritaikytas - gaminimui ant indukcinės viryklės gali būti naudojami tik indukciniai puodai.
---
Be abejo, prieš perkant puodą, natūralu yra norėti užtikrinti produkto kokybę. Lietuvoje itin populiarūs Berlingerhaus puodai, kadangi yra kokybiški, ilgaamžiai, juos galima įsigyti už prieinamą kainą.

Naujos Paskyros Kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Priminti slaptažodį