Akmens masės keptuvės

Kokybiškiausios, nesvylančios ir nesibraižančios akmens masės keptuvės sveikesniam gaminimui su mažiau riebalų! Sunkios, patvarios ir tik geriausių atsiliepimų sulaukusios įvairių rūšių keptuvės su grūdinto stiklo dangčiais tinka visų tipų viryklėms, įskaitant ir indukcines. Galima plauti indaplovėje. Ir nepamirškite - kaskart apsipirkdami dalyvaujate lojalumo programoje, kuri leis Jums susigrąžinti išleistus pinigus! O dovanos prie kiekvieno užsakymo ir nemokamas prekių pristatymas visoje Lietuvoje padarys apsipirkimą dar malonesniu.

Aktyvūs filtrai

Pirkėjams neretai kyla klausimas: kokią keptuvę pirkti? Pasirinkimo šiais laikais itin daug - tiek dydžio, tiek dangos, tiek tipo klausimu - todėl sunku išsirinkti išties kokybišką, ilgaamžę, aplinkai bei žmogui saugią keptuvę, kuri taip pat būtų patogi naudoti. Tad kaip gi žinoti, kokios keptuvės tinka būtent jums?
--
Visų pirma, reikėtų išsirinkti, kokio skersmens keptuvės norite. Dėl šios priežasties svarbu įsivertinti, kiek daug maisto bei kokiam kiekiui žmonių gaminate. Jei gaminate vienam ar dviem žmonėm, tikėtina, jog jums užteks 24cm skersmens keptuvės, tačiau gaminant didesnius patiekalus arba jei maistą ruošiate didesniam kiekiui žmonių, siūlytina pasidomėti 26cm ar 28cm skersmens keptuvėmis.
--
Taip pat svarbu nuspręsti, kokia danga dengtos keptuvės norite. Akmens masės keptuvės šiais laikais - itin populiarus pasirinkimas, kadangi akmens masės danga neleidžia maistui prisvilti bei prilipti prie keptuvės dugno, šias keptuves lengva prižiūrėti, jos atsparios braižymams, yra ilgaamžės. Dėl nelimpančios akmens masės dangos taip pat reikia mažiau aliejaus beruošiant maistą. Tiesa, pats akmuo naudojamas keptuvės dangai gali skirtis - vienos keptuvės yra padengtos granito danga, kitos - marmuro, tačiau tai didelio skirtumo nesudaro.
--
Ieškant prieinamų kainų, rekomenduojame ieškoti keptuvės internetu - taip neapsiribosite tuo, ką viena parduotuvė gali pasiūlyti. Be to, internetinėse parduotuvėse neretai rasite itin viliojančių akcijų bei pasiūlymų - kas nenorėtų keptuvės su akcija!

Naujos Paskyros Kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Priminti slaptažodį