Espresso Kavinukai

Espresso kavinukai tobulai ir stipriai kavai - 6 arba net 9 puodeliams espresso kavos. Aukščiausios kokybės medžiagos, tvirta plieninė konstruckija, tvirtos ir patogios rankenos - tai tik keletas privalumų! Ir nepamirškite - kaskart apsipirkdami dalyvaujate lojalumo programoje, kuri leis Jums susigrąžinti išleistus pinigus! O dovanos prie kiekvieno užsakymo ir nemokamas prekių pristatymas visoje Lietuvoje padarys apsipirkimą dar malonesniu!

Aktyvūs filtrai

---
Espresso kavinukas - dar kitaip šnekamojoje kalboje vadinami ekspreso kavinukai - nuostabi dovana tikriems espresso mylėtojams. Espresso - itališkas kavos gaminimo metodas, kuomet mažas kiekis beveik verdančios kavos yra perpilamas per smulkiai sumaltas kavos pupeles, naudojant tam tikrą spaudimą. Be tam skirto kavos aparato tikro espresso nepasigaminsi, todėl dažniausiai namuose tam naudojamas moka kavinukas.
---
Moka kavinukai parduodami už daug labiau prieinamą kainą, negu elektriniai kavos gaminimo aparatai. Todėl jeigu geriate tik espresso, siūlome įsigyti būtent moka kavinuką. Šie kavinukai yra sudaryti iš trijų talpų: viena talpa skirta vandeniui, kita - kavai, o trečia - pagamintam espresso. Šie kavinukai naudojami ant viryklės, kaitinant vandenį. Įkaites vanduo virsta garais, kurie didina kavinuke esantį spaudimą ir taip "kelia" maltas kavos pupeles į viršų, kieno pasekoje kava išverda. Pasiekus kavinuko viršų, pagaminta kava subėga į tam skirtą kavinuko talpą, į kurią nepatenka kavos tirščiai. Tiesa, moka kavinukai nepasiekia tokio spaudimo, kokį pasiekia tradiciniai espresso kavinukai, tačiau dėl savo prieinamos kainos bei patogaus naudojimo, moka kavinukai užsitikrino savo vietą kasdienėje kavos mylėtojų buityje.
---
Svarbu paminėti, jog ne visi espresso kavinukai yra pritaikyti indukcinėms kaitlentėms. Tad jeigu naudojate indukcinę viryklę, atkreipkite dėmesį į norimo kavinuko aprašymą. Nepritaikytas kavinukas indukcinei kaitlentei naudojimo metu gali išsilydyti bei sugadinti viryklės paviršių.

Naujos Paskyros Kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Priminti slaptažodį