Stalo įrankiai

Stalo įrankių rinkiniai Jūsų stalui. Pagaminta iš 18/10 nerūdijančio plieno, tinka plauti indaplovėje. Puikiai tinka tiek kasdienai, tiek dovanoti - visi rinkiniai yra dailiose dėžutėse. Ir nepamirškite - kaskart apsipirkdami dalyvaujate lojalumo programoje, kuri leis Jums susigrąžinti išleistus pinigus! O dovanos prie kiekvieno užsakymo ir nemokamas prekių pristatymas visoje Lietuvoje padarys apsipirkimą dar malonesniu!

Aktyvūs filtrai

---
Turbūt kiekvienas sutiks, jog stalo įrankiai buvo būtinas išradimas. Be peilių, šakučių ar šaukštų negalėtumėme nieko valgyti, tektų pasitelkti rankas. Nors šiais laikais mums tuo rūpintis nebereikia - mes stalo įrankius galime laisvai bei paprastai įsigyti - dar XVIII amžiaus Lietuvoje paprasti žmonės daugiausia naudodavo šaukštus bei peilius maistui valgyti, kadangi žinia apie šakutes dar nebuvo jų pasiekusi. Tiesa, tai jau praeityje - šakutės tapo būtinybe mūsų kasdienybėje - tačiau savo stalo įrankių rinkinį kartais vis tiek norisi atsinaujinti.
---
Stalo įrankiai dažniausiai gaminami iš nerūdijančio plieno. Šis plienas yra patvarus, ilgaamžis, jį lengva valyti. Stalo įrankius paprastai galima įsigyti arba kaip pavienius vienetus, jei ieškote papildymo savo kolekcijai, arba kaip rinkinius. Stalo įrankių rinkiniai dažnai būna populiaresnis variantas, kadangi vienu metu galima įsigyti daug derančių įrankių, taip sutaupant šiek tiek pinigų. Beje, šiais laikais populiaru namuose turėti kelis skirtingus stalo įrankių rinkinius - vienas stalo įrankių komplektas būna naudojamas kasdienai, o kitas - švenčių metu. Brangesni bei didesni stalo įrankių rinkiniai taip pat neretai būna parduodami kartu su tam skirta dailia dėžute ar krepšeliu įrankių laikymui, todėl nereikės rūpintis, kur ir kaip gražiai bei tvarkingai laikyti stalo įrankius.
---
Jei neapsisprendžiate kokius stalo įrankius pirkti, visuomet galite atkreipti dėmesį į prekės ženklą. Pirkdami globaliai pripažintų prekės ženklų produkciją, neretai užtikrinate perkamo produkto kokybę. Pavyzdžiui, Lietuvoje itin populiarūs yra Berghoff stalo įrankiai. Berghoff produkcija - išties kokybiška bei ilgaamžė.

Naujos Paskyros Kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Priminti slaptažodį