Medinės Duoninės

Šviežiai ir minkštai duonai. Mūsų medinės duoninės tik ir derės prie kiekvienos virtuvės, o jų kokybė nenuvils nei vieno pirkėjo. Galite pasirinkti iš medinių arba metalinių duoninių. Aukščiausios kokybės nedžiagos, lengva priežiūra, angos ventiliacijai ir daug daugiau. Ir nepamirškite - kaskart apsipirkdami dalyvaujate lojalumo programoje, kuri leis Jums susigrąžinti išleistus pinigus! O dovanos prie kiekvieno užsakymo ir nemokamas prekių pristatymas visoje Lietuvoje padarys apsipirkimą dar malonesniu!

Aktyvūs filtrai

---
Neretai tikriausiai susimąstome, kaip praktiškai pagražinti ar sutvarkyti virtuvę. Vienų virtuvėse daug tuščios vietos ant spintelių, kitų virtuvėse nebėra kur spintelėse sudėti produktus. Šios problemos sprendimas gali būti itin paprastas - duoninės.
---
Duoninės, kaip minima pavadinime, skirtos duonai ar kitiems kepiniams susidėti. Stilingos duoninės gali labai praktiškai išpildyti tuščią vietą ant virtuvinių spintelių. Kadangi duoninės pasižymi įvairiais dizainais, jos lengvai gali tarnauti ir kaip interjero detalės. Pavyzdžiui, medinės duoninės puikiai tiks jaukioje, gal netgi šiek tiek kaimiškoje virtuvėje, kurioje gausu medinių akcentų, o metalinė duoninė itin gražiai žiūrėsis minimalistinėje, modernioje virtuvėje, pasižyminčioje industrializaciniais elementais. Duoninės taip pat būna įvairiausių formų bei talpų - vienos būna pailgos, kitos apvalios. Be to, duoninių atidarymo principas taip pat gali skirtis - vienos atsidaro paprastai, o kitų durelės slysta į viršų.

Naujos Paskyros Kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Priminti slaptažodį