Peilių Rinkiniai

Patys aštriausi ir ilgaamžiškiausi peilių rinkiniai pradžiugins kiekvieną namų šeimininkę ar šeimininką. Pamirškite vargus pjaustant mėsą ar net pati paprasčiausią produktą – pomidorą! Tik aukščiausios kokybės medžiagos, ergonomiškos rankenos, neįtikėtinas aštrumas – ir daugelis kitų privalumų! Ir nepamirškite - kaskart apsipirkdami dalyvaujate lojalumo programoje, kuri leis Jums susigrąžinti išleistus pinigus! O dovanos prie kiekvieno užsakymo ir nemokamas prekių pristatymas visoje Lietuvoje padarys apsipirkimą dar malonesniu!

Aktyvūs filtrai

Jau daug amžių peiliai laikomi neatsiejama maisto ruošos dalimi - juk prieš dedant maistą į puodą ar keptuvę, viską reikia susmulkinti. Virtuvėje be peilio - kaip be rankų. Ši peilių paklausa, žinoma, augina ir pasiūlą - daug įvairių parduotuvių siūlo daug dar įvairesnių peilių bei jų rinkinių. Tad kaip išsirinkti reikiamą bei kokybišką peilį?
--
Visų pirma reikėtų nuspręsti, kiek ir kokių peilių jums reikia. Jeigu ieškote vieno peilio, o kitą komplektaciją jau turite, siūlytina pirki peilius po vieną. Tačiau jeigu ieškote pilno komplekto, į kurį įeitų, pavyzdžiui, peilis duonai, peilis žuviai, šefo peilis, santoku peiliaivirtuvinės žirklės ir taip toliau - siūlytume įsigyti peilių rinkinį. Peilių rinkiniai - išties puikus būdas sutaupyti perkant peilius. Peilių rinkiniai dažniausiai būna parduodami ir su stovu, todėl gali būti naudojami ne tik kaip virtuvės pagalbininkai, bet kaip ir virtuvės dekoracija. Stovas peiliams taip pat sutaupys jums vietos stalčiuje - nebereikės nervintis, kur tuos peilius sudėti. Keli zuikiai vienu šūviu!
--
Jeigu visgi nusprendėte įsigyti peilių rinkinį, jums taip pat reikėtų įvertinti, kaip dažnai ir kokio sudėtingumo patiekalus gaminate. Jeigu maistą ruošiate dažnai, patartina būtų turėti kelis universalius ar santoku peilius - jų nereikės skubintis plauti. Jeigu gaminate sudėtingus patiekalus, reikalaujančius daug tikslumo, patartina įsigyti tokį peilių rinkinį, kuris būtų sudarytas iš daug dalių - šefo peilio stambesniems ingredientams, kaip mėsa, pjaustyti, duonos peilio, daržovių peilio, universalaus peilio, santoku peilio, ir taip toliau.
--
Taip pat nepamirškite atkreipti dėmesį į peilių prekės ženklą. Rinkitės gerai įvertintus peilius iš gerai įvertintų bei globaliai pripažintų prekės ženklų. Pavyzdžiui, Berghoff peiliai bei Berlingerhaus peiliai yra vieni populiariausių peilių Lietuvoje - su jais neprašausite!

Naujos Paskyros Kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Priminti slaptažodį