Grilio keptuvės

Naujas būdas kepti - grilio keptuvė! Skrudinkite patiekalus, patiekite su dailiomis grilio juostelėmis. Galima gaminti su labai nedaug riebalų. Ir nepamirškite - kaskart apsipirkdami dalyvaujate lojalumo programoje, kuri leis Jums susigrąžinti išleistus pinigus! O dovanos prie kiekvieno užsakymo ir nemokamas prekių pristatymas visoje Lietuvoje padarys apsipirkimą dar malonesniu.

Aktyvūs filtrai

Šiais laikais keptuvių galima rasti pačių įvairiausių - skirtingų dydžių, formos, aukščio bei su skirtingomis dangomis. Tačiau su šia pasirinkimų įvairove kartu ateina ir klausimas - kokią keptuvę pasirinkti būtent man?
--
Renkantis keptuvę, pirmiausia reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kiek maisto gaminate. Jei gaminate tik sau, užteks ir mažesnio, 24cm, skersmens keptuvės, tačiau gaminant didesniam kiekiui žmonių siūlytina rinktis platesnes keptuves, 26cm ar 28cm skersmens.
--
Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į tai, kokį maistą gaminate. Pavyzdžiui, grilio keptuvės idealiai tinka mėsai, kepsniams ar žuviai kepti. Grill keptuvės pasižymi grioveliais ant dugno, kurie atskiria kepamą maisto produktą nuo jo sulčių, taip užtikrinant jog maistas keptuvėje išties bus kepamas ant griliaus, o ne troškinamas. Jei mėgstate gaminti didkepsnius ar steikus, rekomenduojama įsigyti gilesnę grill keptuvę - kuo keptuvė gilesnė, tuo storesnį kepsnį joje galite kepti.
--
Keptuvių danga - taip pat labai svarbus aspektas, renkantis keptuvę. Akmens masės keptuvės šiais laikais tikriausiai yra populiariausias variantas, kadangi jas lengva prižiūrėti, prie jų nelimpa ar neprisvyla maistas, jos sunkiai deformuojasi ir dėl to yra ilgaamžės. Tiesa, jei ieškote grill keptuvės mėsai keptiketaus keptuvės - taip pat puikus pasirinkimas. Nors jos ir sunkios bei prie jų limpa maistas, šios keptuvės yra itin ilgaamžės bei gali įkaisti iki labai aukštos temperatūros, kas neretai yra reikalinga, norint kepti didkepsnius. Ketaus keptuvės su tinkama rankena taip pat galima naudoti ir orkaitėje.
--
Svarbu paminėti, jog apie keptuvės kokybę taip pat galima spręsti ir iš jos prekės ženklo. Pirkdami globaliai pripažintų gamintojų produktus užtikrinate, jog perkate kokybišką produktą. Pavyzdžiui, Berlingerhaus keptuvės yra itin populiarios Lietuvoje dėl savo kokybės bei ilgaamžiškumo.

Naujos Paskyros Kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Priminti slaptažodį