Maisto dėžutės

Aktyvūs filtrai

---
Neretai išvykų ar kelionių metu išalkstame ir vykstame į artimiausią kavinę ar restoraną pavalgyti. Nors tai gali būti itin smagi bei maloni veikla, ji gali atsieiti nemažai pinigų. Dėl šios priežasties siūlome pasidomėti maisto dėžutėmis. Jos pravers ne tik keliaujant ar vykstant į išvykas, bet ir einant į darbą ar pasivaikščioti.
---
Maisto dėžutės, dar kitaip pietų dėžutės, būna įvairių talpų - nuo kelių šimtų mililitrų iki poros litrų. Didesnės talpos maisto dėžutės dažniausiai būna pagamintos iš kelių atskirų dalių, į kurias galima įsidėti skirtingo maisto bei patiekalų. Šios dėžutės itin pravers vykstant į ilgesnes keliones, o mažesnės dėžutės - itin patogus pasirinkimas, kuomet reikia maistą neštis į darbą.
---
Priešpiečių dėžutės, dar kitaip užkandžių dėžutės, yra daug mažesnės nei pietų dėžutės, skirtos įvairiems užkandžiams susidėti, dažniausiai turi nemažai skyrelių. Ši maisto dėžutė su skyreliais taip pat puikiai tinka įdėti maisto vaikams į mokyklą ar ekskursijas. Tiesa, kai kurios maisto dėžutės sujungia tiek pietų, tiek priešpiečių dėžutes - vienas dėžutės aukštas skirtas užkandžiams, kitas - patiekalams.
---
Renkantis maisto dėžutę, svarbu atkreipti dėmesį į sudėtį. Venkite BPA, ftalatų bei švino - šios medžiagos gali pakenkti jūsų sveikatai.

Naujos Paskyros Kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Priminti slaptažodį