Puodai

Aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno, keraminiai, akmens masės | aliuminio lydinio ir marmuro, špižiaus | ketaus puodai ir troškintuvai - išsirinkite pagal savo poreikius ir pomėgius! Ir nepamirškite - kaskart apsipirkdami dalyvaujate lojalumo programoje, kuri leis Jums susigrąžinti išleistus pinigus! O dovanos prie kiekvieno užsakymo ir nemokamas prekių pristatymas visoje Lietuvoje padarys apsipirkimą dar malonesniu!

Aktyvūs filtrai

---
Puodai - neatsiejama maisto gaminimo dalis, juose gaminame beveik kiekvieną dieną. Renkantis puodą namams, svarbu, jog šis būtų patogus naudoti, kokybiškas, ilgaamžis, atitiktų poreikius bei atliktų savo funkciją. Tačiau kaip žinoti, kokį būtent puodą pasirinkti?
---
Pirmiausia reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kokiai funkcijai atlikti puodo ieškote. Puodų tipų yra nemažai - garų puodai, troškintuvai, greitpuodžiai, itin dideli puodai ir taip toliau. Garų puodai, pavyzdžiui, leidžia paruošti sveikesnį, be aliejaus ruoštą maistą, kuris yra išverdamas virš garų. Šie puodai puikiai tinka daržovėms ar paukštienai gaminti. Troškintuvai leidžia troškinius gaminti ne tik ant viryklės, bet ir orkaitėje, o greitpuodžiai, dėl savo sandarumo, net kelis kart greičiau paruošti maistą. Taip pat reikėtų įsivertinti, kiek daug, kokį ir kokiam kiekiui asmenų gaminate maistą. Jei gaminate didelei šeimynai, tikėtina, jog jums reikės kelių įvairių dydžių puodų - per mažame ar per dideliame puode maistą gaminti yra tiesiog neefektyvu. Be abejo, jei gaminate vienam ar dviem asmenim, puodų jums reikės mažiau.
---
Dar vienas itin svarbus aspektas yra medžiaga, iš kurios puodas yra pagamintas ar kokia medžiaga jis yra padengtas. Akmens masės puodai yra dengti nelipnia akmens masės danga, kurią lengva prižiūrėti, ji yra atspari braižymams, puodai dengti šia danga dažniausiai būna ilgaamžiai. Špižiniai puodai, dar kitaip vadinami ketaus puodais, taip pat puikus variantas. Nors šie puodai ganėtinai sunkūs, juos naudoti galėsite itin ilgai. Špižiniai puodai taip pat dažniausiai būna pritaikyti ir gaminimui orkaitėje, ne tik ant viryklės.
---
Prieš perkant puodus, svarbu atkreipti dėmesį, kokiai viryklei jie yra pritaikyti. Pavyzdžiui, naudojimui ant indukcinės kaitlentės tinka tik indukciniai puodai. Ant indukcinės viryklės naudojant šiai nepritaikytus puodus rizikuojate sugadinti tiek patį puodą, tiek kaitlentės paviršių.

Naujos Paskyros Kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Priminti slaptažodį