Termosai

Aukštos kokybės ilgai karštį bei šaltį išlaikantys gėrimų ir maisto termosai su dviguba sienele ir karštį išlaikančiomis kapsulėmis. Pagaminta iš 18/10 nerūdijančio plieno. Nepamirškite - kaskart apsipirkdami dalyvaujate lojalumo programoje, kuri leis Jums susigrąžinti išleistus pinigus! O dovanos prie kiekvieno užsakymo ir nemokamas prekių pristatymas visoje Lietuvoje padarys apsipirkimą dar malonesniu!

Aktyvūs filtrai

---
Rytais neretai tenka skubėti -  ar į darbą, ar į paskaitas, ar į kelionę. O juk taip norėtųsi turėti laiko ramiai prisėsti prie stalo ir išgerti tą puodelį kavos, niekur neskubant... Na, laiko pasiūlyti mes jums galimybės neturime, tačiau galime pasiūlyti išeitį, kaip pakeliui į darbus išgerti tą išsvajotąjį šilto gėrimo puodelį.
---
Termosai - puikus problemos sprendimo būdas, kuomet norisi su savimi pasiimti ar šilto gėrimo, ar šilto maisto. Termosai turi dvigubas sieneles, tarp kurių sudarytas temperatūrai nelaidus vakuumas. Šio vakuumo pagalba termoso turinio temperatūra gali išlikti nepakitusi net kelioliką valandų. Tiek maisto termosai, tiek termosai kavai ar termosai arbatai yra pagaminti tuo pačiu vakuuminiu principu.
---
Renkantis termosą gėrimams, svarbu įsivertinti, kokios talpos termoso jums reikia. Kelioninių termosų talpa gali siekti kelis litrus, todėl labiau tinka įvairioms išvykoms. Termosai puodeliai dažniausiai būna daug mažesnės talpos (talpina maždaug vieną gėrimo porciją), turi angą atsigėrimui, todėl idealiai tiks kelionei iki paskaitų ar darbo. Termosai taip pat pasižymi įvairiais dizainais bei spalvomis, todėl tikrai rasite būtent tokį termosą, kokio norite.
---
Svarbiausia atkreipti dėmesį į tai, ar jūsų norimas termosinis puodelis sandariai užsidaro. Kadangi šių termosų atsigėrimo anga dažniausiai užsiveria, juos galima įsidėti į kuprinę ar rankinę. Visuomet patikrinkite, ar uždarius termosą iš jo nevarva - kitaip rizikuojate sugadinti savo kuprinės ar rankinės turinį. Taip pat svarbu, jog termosas būtų patogus laikyti.

Naujos Paskyros Kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Priminti slaptažodį