Arbatinukai

Arbatinukai su švilpuku pagaminti iš aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno, beveik visi modeliai tinkami naudoti ant indukcinių kaitlenčių bei plauti indaplovėje, turi patogią ir ergonominę rankeną, modernų pakeliamą arba nuimamą švilpuką ir daugelį kitų privalumų! Ir nepamirškite - kaskart apsipirkdami dalyvaujate lojalumo programoje, kuri leis Jums susigrąžinti išleistus pinigus! O dovanos prie kiekvieno užsakymo ir nemokamas prekių pristatymas visoje Lietuvoje padarys apsipirkimą dar malonesniu!

Aktyvūs filtrai

---
"Kavos ar arbatos?" - klausimas, kiekvieno namuose iškylantis kelis kartus per savaitę. Išties, tiek kava, tiek arbata gali sukurti ypatingą atmosferą mūsų kasdienybėje. Geriant kartu su svečiais šie gėrimai suteikia bendrumo jausmą, o geriant ryte, dar darbams neprasidėjus, jie leidžia atsipalaiduoti bei apmąstyti ateinančios dienos eigą. Tačiau kad kokybiškai praleisti šį laiką, vien tik gėrimo neužtenka - reikia ir kokybiškų prietaisų.
---
Arbatinukai - itin svarbi arbatos gaminimo dalis. Arbatinukais vadinami du tipai virtuvinių prietaisų - tai gali būti arbatinukai su švilpuku, naudojami ant viryklės vandeniui kaisti, arba arbatinukai arbatai plikyti. Arbatinukai arbatai plikyti turi tinklelį, į kurį sudedami arbatos lapai. Į arbatinuką tuomet įpilama užvirinto vandens ir laukiama, kol arbata "pritrauks". Šie arbatinukai arbatai būna įvairių talpų, pradedant nuo pusės litro ir baigiant dviem litrais. Mažesnės talpos arbatinukai puikiai tinka vienam asmeniui, kadangi talpina apie du puodelius arbatos, o didesnės talpos arbatinukai gali būti naudojami tuomet, kai į svečius ateina žmonių. Taip pat svarbu paminėti, jog šie arbatinukai gali būti gaminami iš įvairių medžiagų. Dauguma jų, tiesa, yra stikliniai su plastikinėmis ar metalinėmis dekoracijomis, tačiau galima rasti tiek špižinių, tiek porcelianinių arbatinukų. Nuo to, iš kokios medžiagos užpilami arbatinukai yra pagaminti, priklausys, kaip šie tiks jūsų namų estetikai. Pavyzdžiui, špižinis arbatinukas puikiai tiks bandant sukurti kaimišką namų stilių, o porcelianinis arbatinukas suteiks jūsų namams jaukumo.

Naujos Paskyros Kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Priminti slaptažodį