Prekių sąrašas pagal prekės ženklą BerlingerHaus

„Berlinger Haus“ yra Europos virtuvės reikmenų kūrėjai ir gamintojai, siekiantys pakeisti požiūrį į maisto gaminimą, naudojant aukščiausios kokybės, tačiau nebrangius virtuvės reikmenis.

„Berlinger Haus“ yra Europos virtuvės reikmenų kūrėjai ir gamintojai, siekiantys pakeisti požiūrį į maisto gaminimą, naudojant aukščiausios kokybės, tačiau nebrangius virtuvės reikmenis.

Berlinger Haus gamina novatoriškus produktus naudojant pažangiausias ir aukščiausios kokybės medžiagas. Visi Berlinger Haus gaminių dizainai ir koncepcijos yra 100 % sukurti Berlinger Haus 15 žmonių profesionalios projektavimo komandos Europos biure, taikant 8–17 mėnesių trukmės projektavimo procedūrąs.

Berlinger Haus didžiaujasi galėdami sukurti savo pačių registruotus rankenų, formų, puodų, keptuvių, peilių, stalo įrankių ir kepimo indų dizainus, kurių dėka sukurta daugiau nei 1 600 SKU 22 skirtingų spalvų schemose ir dizaino koncepcijose.

Berlinger Haus filosofija, prasidėjusi dar 1996 m., buvo tobulinama dešimtmečius. Kaip nedidelė šeimos įmonė, dirbanti kartu nedidelėje garažo parduotuvėje, artumas išmokė įmonę visada tikėti dviem esminiais elementais: paprastumu ir elegancija.

Naujos Paskyros Kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Priminti slaptažodį