Metalinės Duoninės

Šviežiai ir minkštai duonai. Mūsų metalinės duoninės tik ir derės prie kiekvienos virtuvės, o jų kokybė nenuvils nei vieno pirkėjo. Galite pasirinkti iš medinių arba metalinių duoninių. Aukščiausios kokybės nedžiagos, lengva priežiūra, angos ventiliacijai ir daug daugiau. Ir nepamirškite - kaskart apsipirkdami dalyvaujate lojalumo programoje, kuri leis Jums susigrąžinti išleistus pinigus! O dovanos prie kiekvieno užsakymo ir nemokamas prekių pristatymas visoje Lietuvoje padarys apsipirkimą dar malonesniu!

Aktyvūs filtrai

---
Tikriausiai neretas iš mūsų susimąstome, kaip pagražinti virtuvę, taip pat sutaupant vietos. Dažna problema - didelis, laisvas plotas ant spintelių, o pačiose spintelėse nėra kaip sutalpinti produktų. Viena šios problemos išeitis yra duoninės.
---
Duoninės ne tik išlaikys jūsų kepinius šviežius, tačiau taip pat padės sutaupyti vietos spintelėse ir papuoš jūsų virtuvę. Duoninės būna gaminamos iš įvairių medžiagų, taip pat pasižymi įvairiais dizainais. Pavyzdžiui, medinės duoninės puikiai tiks jaukiose, kaimiško stiliaus virtuvėse, suteiks joms šilumos, o metalinės duoninės gražiai žiūrėsis moderniose, minimalistinėse, ar industrinėse virtuvėse. Šios stilingos duoninės taip pat turi skirtingus atidarymo mechanizmus - vienų durelės pasislenka į viršų, kitų - atsidaro paprastai. Jos taip pat būna skirtingų formų - galima rasti tiek apvalių, tiek pailgų duoninių.
---
Jei nežinote, kokio prekės ženklo duoninę rinktis, Berlingerhaus duoninės niekuomet nenuvils. Berlingerhaus virtuvės įranga yra pagaminta vadovaujantis aukščiausiais gamybos standartais. Be to, Berlingerhaus produkcija yra pripažinta tarptautinėje prekyboje.

Naujos Paskyros Kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Priminti slaptažodį