Špižiniai puodai

Itin sunkūs, ilgaamžiai puodai ir troškintuvai iš špižiaus | ketaus | geležies lydinio. Naudokite orkaitėje, krosnyje, žarijose ar tiesiog ant laužo! Ir nepamirškite - kaskart apsipirkdami dalyvaujate lojalumo programoje, kuri leis Jums susigrąžinti išleistus pinigus! O dovanos prie kiekvieno užsakymo ir nemokamas prekių pristatymas visoje Lietuvoje padarys apsipirkimą dar malonesniu!

Aktyvūs filtrai

---
Renkantis puodus ar kitus virtuvės reikmenis, neretai vieni iš pagrindinių reikalavimų yra kokybė, patogumas naudoti bei reikmenų ilgaamžiškumas. Špižiniai puodai, dar kitaip ketaus puodai, puikiai atitinka visus šiuos standartus, todėl yra itin populiarus pasirinkimas tarp pirkėjų, ieškančių papildymo savo virtuvės puodų arsenalui.
---
Jei špižinių puodų dar neturite, tikriausiai vis tiek esate juos matę ar naudoję pas senelius. Ketus - itin tvari medžiaga; iš ketaus pagaminti puodai sunkiai deformuojasi, yra atsparūs įbrėžimams, ilgaamžiai. Tinkamai prižiūrimi ketaus puodai ar keptuvės gali tarnauti net kelis dešimtmečius! Šie puodai taip pat gali įkaisti iki itin aukštos temperatūros, todėl yra tinkami naudoti tiek ant viryklės, tiek orkaitėje, tiek ant laužo. Dėl šios priežasties bei storų sienelių ketaus puodai taip pat ilgai išlaiko šilumą. Beje, ruošiant maistą šiuose puoduose, maistas beveik nepridega, todėl gaminant maistą nereikia naudoti daug aliejaus. Špižiniai puodai neretai gali būti naudojami ir kaip troškintuvai. Špižiniai troškintuvai, dėl jau minėtų temperatūros atsparumo savybių, itin patogūs troškinant maistą tiek ant viryklės, tiek orkaitėje. Taip pat svarbu paminėti, jog kai kurie ketaus puodai dažna būna padengti emaliu. Šiems produktams dažniausiai papildomos priežiūros nereikia, tačiau neemaliuotiems puodams būtinas sutepimas aliejumi.
---
Vieni populiariausių špižinių puodų gamintojai yra prancūzų firma "Le Creuset", gaminanti virtuvinę ketaus įrangą jau beveik 100 metų, nuo 1925-ųjų. Le Creuset puodai pripažinti visame pasaulyje, ir buvo naudojami tokių žvaigždžių kaip Marilyn Monroe. Nors šie puodai gan brangūs, retas kuris pasigaili juos nusipirkęs - svarbu prisiminti, jog špižiniai puodai tarnauja kelis dešimtmečius, jei tinkamai prižiūrimi. Be to, Le Creuset skaitomi kaip vieni geriausių ketaus puodų bei keptuvių gamintojų pasaulyje, todėl pirkdami šiuos puodus 100% užsitikrinate jų kokybę.

Naujos Paskyros Kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Priminti slaptažodį