Blyninės

Kokybiškiausios, nesvylančios keptuvės skaniausiams blynams ir lietiniams. Kepkite su mažiau riebalų! Tinka visų tipų viryklėms, įskaitant ir indukcines.  Ir nepamirškite - kaskart apsipirkdami dalyvaujate lojalumo programoje, kuri leis Jums susigrąžinti išleistus pinigus! O dovanos prie kiekvieno užsakymo ir nemokamas prekių pristatymas visoje Lietuvoje padarys apsipirkimą dar malonesniu.

Aktyvūs filtrai

Blynai - viena populiariausių pusryčių opcijų mūsų namuose, tačiau neretai blynų kepimas tampa varginančiu darbu. Turbūt ne vienas iš mūsų yra patyrę tą pralaimėjimo jausmą, kuomet bandant apversti blyną jis apsiverčia visai ne taip, kaip norėtume. Dėl šios priežasties verta investuoti į blynų keptuvę.
--
Blyninės nuo įprastų keptuvių skiriasi tuo, jog yra daug plonesnės bei turi itin neaukštus kraštus, kurie padeda daug lengviau apversti blynus. Šios keptuvės dažniausiai būna dengtos nelipnia danga - ar akmens masės, ar keramikine danga. Žinoma, blynų keptuvės gali būti pagamintos ir iš ketaus, tačiau jos yra kiek sunkesnės ir todėl ne tokios patogios naudoti. Nors dažniausiai keptuvės blynams atrodo labiau kaip lietinių blynų keptuvė, jose galima kepti tiek amerikietiškus, tiek paprastus blynus. Jei visgi nuspręsite blyninėje kepti lietinius blynus, keptuvėje tešlą bus lengva paskirstyti - kadangi blynų keptuvės paprastai būna itin lengvos, tereikia keptuvę kiek paversti, ir tešla tolygiai pasiskirstys po keptuvės paviršių.
--
Svarbu paminėti, jog jeigu naudojate indukcinę viryklę, prieš perkant blyninę įsitikinkite, jog ši pritaikyta naudojimui ant šio tipo viryklių. Nors šiais laikais dauguma naujų keptuvių gaminamos kaip indukcinės keptuvės, šiuo aspektu vis tiek verta pasidomėti - naudojant indukcinei kaitlentei nepritaikytą keptuvę rizikuojate sugadinti tiek pačią keptuvę, tiek kaitlentės paviršių.

Naujos Paskyros Kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Priminti slaptažodį