Pavieniai Peiliai

Aktyvūs filtrai

Virtuvės peiliai neabejotinai yra neatsiejama maisto gaminimo dalis. Jų paklausa yra didžiulė, o su didele paklausa ateina ir didelė pasiūla. Internete bei parduotuvėse peilių galima rasti pačių įvairiausių su pačiom įvairiausiom paskirtim, todėl nenuostabu, kad tinkamą peilį neretai gali būti sunku išsirinkti.
--
Renktantis peilį pirmiausia reikėtų pradėti nuo to, jog būtina įsivertinti, ar jums reikia vieno, universalaus peilio, ar viso rinkinio. Pavieniai peiliai - puikus pirkinys, kuomet jau arba turite pilną peilių komplektą, arba komplekto jums išvis nereikia. Tačiau jei matote, jog jus domintų tiek, sakykim, šefo peiliai, tiek santoku peiliai, tiek peiliai duonai ar žuviai, patartina būtų rinktis peilių rinkinius. Peilių rinkiniai yra puikus būdas sutaupyti pinigų. Taip pat peilių rinkiniai dažniausiai parduodami su stovu, kuris gali ne tik sutaupyti vietos virtuvės įrankių stalčiuje, bet ir būti naudojamas kaip virtuvės dekoracija. Patogu bei kompaktiška!
--
Be abejonės, šiais laikais virtuvės peilių rūšių bei tipų yra labai daug, todėl žinoti, kokio būtent peilio reikia jums, gali būti sunku. Patogus peilio naudojimas priklauso nuo peilio svorio, rankenos formos bei geležtės ilgio. Kuo ilgesnė geležtė, tuo peilis sunkesnis ir tuo sunkiau jį kontroliuoti. Todėl prieš perkant peilį, būtina atkreipti dėmesį į šiuos faktorius. Taip pat svarbu įsivertinti, kokios paskirties peilio jums reikia. Pavyzdžiui, skutimo peilis, jei nemėgstate naudotis skustuku, yra puikus įrankis vaisių bei daržovių odelėms nulupti. Arba, jei mėgstate raikyti savo duoną, būtina įsigyti duonos peilį - dantyti ašmenys tikrai pravers bandant įpjauti plutą nesutrinant viso kepalo duonos.
--
Taip pat rekomenduojama atkreipti dėmesį į medžiagą, iš kurios peilis yra pagamintas. Dažniausiai peiliai gaminami iš nerūdijančio plieno, kuris ilgai išlieka aštrus bei pasižymi tvarumu. Tačiau plienas - ne vienintelė medžiaga, iš kurios yra gaminami peiliai. Keramikiniai peiliai ar keraminiai peiliai taip pat yra gana populiarūs dėl itin aštrių ašmenų, tačiau numetus neretai gali sudužti. Taip pat siūlytina atsižvelgti į peilių prekės ženklą. Jei peilių gamintojai yra gerai įvertinti bei globaliai pripažinti, didelė tikimybė jog jų gaminami produktai atitinka aukščiausius kokybės standartus. Pavyzdžiui, Berghoff peiliai bei Berlingerhaus peiliai Lietuvoje yra itin populiarūs - su šiais prekės ženklais tikrai neprašausite peilių kokybės atžvilgiu.

Naujos Paskyros Kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Priminti slaptažodį