Kavai ir Arbatai

Mėgaukites pačia skaniausia kava ir arbata. Talpūs ir itin patogūs kavinukai ir užpilami arbatinukai puikiai pasitarnaus vaišinant svečius gėrimais vienu užpylimu. Aukščiausios kokybės medžiagos, tvirta ir patvari konstrukcija, stiklinės kolbos, nekaistančios rankenos ir daugelis kitų privalumų. Ir nepamirškite - kaskart apsipirkdami dalyvaujate lojalumo programoje, kuri leis Jums susigrąžinti išleistus pinigus! O dovanos prie kiekvieno užsakymo ir nemokamas prekių pristatymas visoje Lietuvoje padarys apsipirkimą dar malonesniu!

Aktyvūs filtrai

---
Kava ar arbata rytais prieš išeinant iš namų kai kuriems žmonėms - tarsi ritualas. Tai - proga apmąstyti dienos eigą, pasiruošti artėjantiems iššūkiams bei atsipalaiduoti. Šis laikas turi būti itin kokybiškas, kadangi dienos pradžia gali nulemti dienos nuotaiką. Dėl šios priežasties siūlome pasidomėti gėrimo kokybę užtikrinančiais kavinukais, virduliais bei arbatinukais.
---
Mėgstantiems kavą, kavinukai - itin protingas pirkinys. Kavinukai būna kelių tipų, pavyzdžiui, espresso kavinukai arba nuspaudžiami kavinukai. Šie taip pat būna įvairių talpų, todėl gali būti naudojami įvairioms progoms - tiek vienam rytiniam kavos puodeliui, tiek kelių žmonių susibūrimuose.
---
Arbatinukai, kaip minima pavadinime, skirti arbatos gamybai. Užpilami arbatinukai dažniausiai savo viduje turi sietelį, į kurį dedami arbatos lapai. Arbatinukas tuomet užpilamas karštu vandeniu. Užpilami arbatinukai taip pat būna įvairios talpos, skirti porai ar daugiau arbatos puodelių. Šie arbatinukai gaminami tiek iš stiklo, tiek iš keramikos, tiek iš ketaus. Dėl dizainų įvairovės, kokį arbatinuką pasirinkti priklausys nuo jūsų norimos estetikos.
---
Virduliai - irgi svarbus aspektas, gaminant kavą ar arbatą. Virdulio norisi kokybiško, jog nesulūžtų bei tarnautų ilgai. Taip pat rekomenduojama rinktis tokį virdulį, kurį bus patogu valyti. Virduliai gali būti arba elektriniai, arba su švilpuku. Virduliai su švilpuku iš toli praneš, jog vanduo jau užkaito, tačiau kai kuriuos žmones garsus švilpimas blaško ar neramina. Šiems žmonėms rekomenduojama rinktis elektrinį virdulį.

Naujos Paskyros Kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Priminti slaptažodį