Pipirų ir druskos malūnėliai

Aktyvūs filtrai

---
Prieskoniai, tokie kaip druska ir pipirai, yra neatsiejama kulinarijos dalis - juk niekas nenori beskonio maisto! Tiesa, daug maloniau bei patogiau įsiberti druskos ar pipirų iš tam skirtų talpų - pipirų ir druskos malūnėlių.
---
Pipirų ir druskos malūnėliai, kuomet sukami, susmulkina pipirus bei druskos kristalus. Kadangi druskos malūnėlis ar pipirų malūnėlis smulkinimo proceso metu druską ar pipirus ne sumala, o susmulkina į mažus gabalėlius, maistas gali būti paskaninamas daug sodriau. Be to, malūnėlis pipirams ar druskai būna įvairių dizainų, todėl tikrai jį pritaikysite prie savo namų interjero. Pipirų malimo malūnėlis ar druskos malūnėlis gali itin gražiai žiūrėtis namuose, užpildyti tuščias vietas virtuvėje ir taip ją praturtinti.
---
Svarbu paminėti, jog pipirų ir druskos malūnėliai gaminami iš įvairių medžiagų. Vieni gaminami iš medžio, kiti - iš stiklo, treti - iš metalo, dar kiti - iš plastiko. Tiesa, medžiaga, iš kurios pagamintas malūnėlis, įtakos smulkinimo kokybei neturi - tai priklauso nuo pačio malimo mechanizmo. Šis mechanizmas dažniausiai gaminamas iš keramikos, todėl yra patvarus bei kokybiškas. Taip pat svarbu pridurti, jog kai kurie malūnėliai suteikia galimybę pasirinkti norimą druskos ar pipirų rupumą - galėsite nuspręsti, ar norite, jog  smulkintų stambiau ar smulkiau.

Naujos Paskyros Kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Priminti slaptažodį