Pjaustymo lentos

Patogesniam maisto pjaustymui ir gaminimui. Ir nepamirškite - kaskart apsipirkdami dalyvaujate lojalumo programoje, kuri leis Jums susigrąžinti išleistus pinigus! O dovanos prie kiekvieno užsakymo ir nemokamas prekių pristatymas visoje Lietuvoje padarys apsipirkimą dar malonesniu!

Aktyvūs filtrai

Tikriausiai neįmanoma įsivaizduoti maisto ruošos be pjaustymo lentos - juk visus maisto produktus reikia kažkur susmulkinti. Pjaustymo lentelės būna įvairios, tačiau trys populiariausi pjaustymo lentelių tipai yra medinės pjaustymo lentelės, stiklinės pjaustymo lentelės bei plastikinės pjaustymo lentos. Taip pat neretai galima atrasti ir specializuotų pjaustymo lentelių, kaip, pavyzdžiui, sūrio pjaustymo lentelė. Todėl kokią pjaustymo lentą pasirinkti priklausys nuo to, kokį maistą dažniau gaminate.
--
Pavyzdžiui, medinės pjaustymo lentelės labiau tinka sausesnių maisto produktų pjaustymui, kaip kad kai kurios daržovės ar duona, kadangi nuo vandens medinės pjaustymo lentelės neretai gali deformuotis. Dėl šios priežasties nerekomenduojama medinės pjaustymo lentelės plauti kasdien, todėl siūlytina naudoti kokią kitą pjaustymo lentą kasdieniam naudojimui. Vienas iš medinės pjaustymo lentelės privalumų yra tas, jog ja naudojantis peiliai lėčiau atšimpa; jos taip pat yra ekologiškos, kadangi medis greitai bei natūraliai suyra. Renkantis medinę pjaustymo lentelę rekomenduojama atkreipti dėmesį į tai, iš kokio medžio lentelė yra pagaminta - siūlytina pirkti lenteles pagamintas iš kieto medžio, kaip bambukas ar ąžuolas - šios pjaustymo lentelės tarnaus ilgiau.
--
Plastikinės pjaustymo lentelės taip pat yra puikus variantas - jos atsparesnės vandens žalai, todėl ant jų galima pjaustyti mėsą ar žuvį. Tačiau svarbu paminėti, jog plastikinės pjaustymo lentos labiau sugeria kvapus bei yra mažiau tvarios nei, sakykim, bambukinės pjaustymo lentelės, todėl jas gali tekti dažniau keisti. Jos taip pat jautresnės verdančiam vandeniui, kadangi nuo didelio karščio gali lengvai deformuotis, todėl rekomenduojama jas plauti po karštu, tačiau ne verdančiu vandeniu.
--
Taip pat populiarus pasirinkimas yra stiklinės pjaustymo lentelės. Jos kiek brangesnės nei medinės ar plastikinės, tačiau dažnai būna gražiai išdekoruotos, todėl puikiai tiktų kaip ir interjero detalė. Tiesa, kadangi šios lentelės būna pagamintos iš stiklo, jos gali sudužti bei yra kiek sunkesnės, todėl rekomenduojama jomis naudotis itin atsargiai bei laikyti atokiau nuo vaikų ar gyvūnų.

Naujos Paskyros Kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Priminti slaptažodį