Kepimo Formos

Patiems skaniausiems kepiniams - kepimo formos. Tiek metalinės tiek silikoninės. Atsparios itin aukštoms temperatūroms. Ir nepamirškite - kaskart apsipirkdami dalyvaujate lojalumo programoje, kuri leis Jums susigrąžinti išleistus pinigus! O dovanos prie kiekvieno užsakymo ir nemokamas prekių pristatymas visoje Lietuvoje padarys apsipirkimą dar malonesniu!

Aktyvūs filtrai

---

Maisto gaminimas nebūtinai apsiriboja pusryčiais, pietumis bei vakariene - juk visuomet smagu po pagrindinio patiekalo ant stalo patiekti ir savo gamybos kepinius. O kad keksiukų, tortų ar pyragų gamyba taptų dar malonesnė bei patogesnė, siūlytina pasidomėti kokybiškomis kepimo formomis.

---
Kepimo formos gali būti tiek silikoninės, tiek metalinės. Silikoninės kepimo formos pagamintos iš itin aukštai ar itin žemai temperatūrai pritaikyto silikono, todėl tinkamos naudoti tiek orkaitėje, tiek šaldiklyje. Kadangi silikonas yra nelipni medžiaga, kepiniai prie jo neprilips, juos galėsite lengvai išimti, o ir prižiūrėti ar valyti silikonines formas lengva - tereikia praplauti vandeniu bei panaudoti šiek tiek indų ploviklio. Silikoninės formos taip pat nesugeria kvapų ar nešvarumų, todėl yra gan populiarios šių dienų virtuvėse. Be to, silikoninių formelių pasirinkimas parduotuvėse yra išties didelis - jų galima rasti įvairių dydžių, aukščių bei formų, su užsegimu ar be jo, taip pat kai kurių silikoninių formų dugnas būna papuoštas įvairiais išlinkimais bei įdubimais, kurie ant kepinio palieka gražų raštą. Svarbu paminėti, jog silikoninės formelės gali būti naudojamos tiek keksams, tiek tortams, tiek pyragėliams kepti - svarbiausia išsirinkti tinkamo dydžio formą. Torto kepimo forma, žinoma, bus didesnė nei, pavyzdžiui, keksų kepimo forma.

Naujos Paskyros Kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Priminti slaptažodį