Silikoniniai Pagalbininkai

Įvairiausi virtuvės pagalbininkai dar smagesniam gaminimui - pjaustyklės, kapoklės, makaronų gaminimo mašinėlės, garinimo skėčiai ir kiti virtuvės šaunuoliai. Nepamirškite - kaskart apsipirkdami dalyvaujate lojalumo programoje, kuri leis Jums susigrąžinti išleistus pinigus! O dovanos prie kiekvieno užsakymo ir nemokamas prekių pristatymas visoje Lietuvoje padarys apsipirkimą dar malonesniu!

Aktyvūs filtrai

---
Turbūt kiekvienas esame pasitelkę silikoninę kepimo formelę keksams ar pyragams kepti. Jos yra itin patogios bei lengvai prieinamos, jų kainos nesikandžioja. Silikoniniai virtuvės įrankiai, dėl tų pačių priežasčių, taip pat išpopuliarėjo kasdieniame maisto gaminime. Pavyzdžiui, šiais laikais galima rasti tiek silikoninius plakiklius, tiek silikonines menteles, tiek silikoninius samčius. Jei ieškote virtuvės įrankių papildymo, arba jeigu atsibodo šveisti nerūdijančio plieno ar medinius įrankius, siūlome pasidomėti silikoniniais virtuvės pagalbininkais.
---
Silikonas išpopuliarėjo daugiausia dėl to, nes tiek silikoninės kepimo formos, tiek silikoniniai pagalbininkai yra nelipnūs, juos lengva valyti, prie jų retai kas pridžiūva. Beje, silikoniniai įrankiai bei silikoninės formos yra atsparūs karščiui bei šalčiui, todėl juos galima naudoti tiek šaldant, tiek kaitinant maistą. Silikoniniai produktai taip pat nepalieka nemalonaus kvapo, yra saugūs naudoti. Itin patogu bei praktiška!
---
Jei ieškote naujos kepimo formos, silikoninės formos šiais laikais yra pritaikytos beveik kiekvienam kepiniui. Šių galima rasti apvalių, su dideliu skersmeniu, skirtų pyragams kepti. Parduotuvėse taip pat vyrauja pailgos silikoninės kepimo formos, kuriose galėsite kepti ne tik saldžius pyragus, bet ir įvairius kūgelius ar kitokius apkepus. Silikoninės formos taip pat gaminamos su įvairias raštais. Pavyzdžiui, galite iškepti rožės ar širdelės formos keksą ar pyragą. Tokie kepiniai tikrai nustebins visą jūsų šeimą!

Naujos Paskyros Kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Priminti slaptažodį