14 dienų pinigų grąžinimo garantija


1. Pirkite drąsiai

Jeigu Jums netiko nusipirktos prekės dydis, spalva, modelis ar komplektiškumas, per 14 dienų Jūs galite ją pakeisti analogiška preke arba atgauti pinigus. Jūs galėsite pasinaudoti šia garantija, jeigu prekė nebuvo naudojama, ji nesugadinta, nepraradusi prekinės išvaizdos ir yra visos pakavimo priemonės (prekės dėžė, vidinės įmautės, plėvelės, maišeliai, detalės, dalys ir pan.). Taip pat grąžinant prekę privaloma grąžinti dovaną, jeigu ji buvo priskirta Jūsų užsakytoms prekėms (grąžinamoms dovanomas taikomos tokios pat grąžinimo taisyklės kaip ir prekėms).


2. Grąžinant prekes

Grąžinant prekes jas reikės atsiųsti atgal mums arba užsisakyti, kad grąžinamų prekių parsiuntimą suorganzuotume mes. Siuntimo atgal išlaidas padengia pirkėjas, išskyrus atvejus, kai grąžinama prekė buvo brokuota arba sugadinta transportavimo metu. Tokiu atveju prekės siuntimą organizuoja ir apmoka Šefo Svajonė. Grąžinant prekes Jums taip pat reikės užpildyti ir įdėti į dėžę arba atsiųsti mums el. paštu prekių grąžinimo prašymą.


3. Pinigų grąžinimo terminas

14 dienų nuo grąžintos prekės pristatymo atgal pardavėjui dienos, t.y. nuo tos dienos, kai prekė pasiekia mus.


4. Jeigu norite grąžinti prekę

Parašykite mums užklausą skiltyje "Susisiekite" ir mes netrukus suteiksime Jums visą informaciją apie grąžinimo procesą, atsiųsime prašymo formą ir kt. 

----

Prekių grąžinimo taisyklės:

9.1. Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis LR ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, išskyrus atvejus, kai sutarties negalima atsisakyti pagal LR įstatymus (kai sutartis sudaryta dėl higienos prekių – patalynės reikmenų – pardavimo; žr. informaciją VšĮ „Vartotojų centras“ tinklalapyje http://www.vartotojucentras.lt/istatymas.php?id=1038, „Ne maisto prekių grąžinimo ir keitimo ypatumai“ 18 punktą.). Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami tik į mokėtojo banko sąskaitą.

9.2. Norėdamas grąžinti prekę(-es) remiantis Taisyklių 9.1. punktu, Pirkėjas gali tai padaryti per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos, informuodamas Pardavėją kontaktų skyriuje nurodytomis susisiekimo priemonėmis, nurodant grąžinamos prekės pavadinimą, užsakymo numerį ir grąžinimo priežastis.

9.3. Pirkėjui grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

9.3.1. grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;

9.3.2. prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;

9.3.3. prekė turi būti nenaudota, nemontuota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.);

9.3.4. grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo;

9.3.5. grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą.

9.4. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko 9.3. straipsnyje nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.

9.5. Grąžinant gautą ne tą prekę ir/ar nekokybišką prekė, Pardavėjas įsipareigoja atsiimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis.

9.6. Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi pakeitimui tinkamų prekių, Pirkėjui grąžinama sumokėta suma, neskaitant kainos už pristatymą. 

9.7. Pirkėjui grąžinant prekę ne dėl pardavėjo ar gamintojo kaltės, o dėl pirkėjo kaltės, prekės grąžinimą organizuoja pirkėjas arba pagal susitarimą su pardavėju apmoka patiriamas išlaidas prekės grąžinimo metu.

---

Ar galėsiu grąžinti prekę, jeigu ji man nepatiks?

Taip, prekes galite grąžinti per 14 dienų nuo prekės pristatymo dienos.

- - -

Kokie yra prekių grąžinimo reikalavimai?

Grąžinama prekė turi būti nenaudota, nesugadinta, nepraradusi prekinės išvaizdos, nepažeistoje pakuotėje. Prekės komplektacijoje turi būti visos dalys ir detalės. Prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo būtini norint ją apžiūrėti, nevertinami kaip esminiai išvaizdos pakeitimai.

---

Kaip galiu pateikti prašymą grąžinimui?

El. paštu info@sefosvajone.lt atsiųskite užklausą dėl prekių grąžinimo arba užpildykite kontaktinę formą čia ir netrukus gausite visą tolimesnę informaciją - prekių gražinimo prašymą, kurį reikės užpildyti, adresą, kur reikia išsiųsti prekę ir kitus duomenis.

- - -

Kas apmoka prekės siuntimą atgal pardavėjui?

Jeigu prekė yra grąžinama dėl to, kad yra nekokybiška, brokuota ar sugadinta transportavimo metu (pvz., sudužęs dangtis), prekės siuntimą atgal apmoka pardavėjas. Pirkėjas, siųsdamas atgal prekę, turi pasirinkti protingą ir kainos atžvilgiu pigiausią siuntimo būdą bei pateikti pardavėjui siuntimo išlaidas įrodantį dokumentą (pvz., pašto siuntos čekį).

Visais kitais atvejais siuntimą atgal apmoka pirkėjas. 

- - -

Prekę išsiunčiau grąžinimui, kas toliau?

Gavus Jūsų grąžinamą prekę, ji bus apžiūrėta ir, jeigu prekė atitinka grąžinimo reikalavimus, informuosime Jus apie pinigų grąžinimo proceso inicijavimą.

- - -

Per kiek laiko ir kaip grąžinami pinigai?

Grąžinant prekes, pinigai grąžinami per 14 darbo dienų nuo grąžinamos prekės gavimo dienos. Jeigu prekę apmokėjote per Paysera arba bankiniu pavedimu, pinigai grįš į tą banko sąskaitą, iš kurios apmokėjote užsakymą. Jeigu prekes apmokėjote grynaisiais kurjeriui, prekių grąžinimo prašyme būtina nurodyti banko sąskaitos, į kurią būtų galima atlikti grąžinimą, gavėją ir sąskaitos numerį.

- - -

Gavau ne tokią prekę, negu užsisakiau, ką daryti? 

Jeigu Jus pasiekė ne tokia prekė, informuokite mus el. paštu info@sefosvajone.lt arba per e-parduotuvėje esančią kontaktinę formą. 

- - -

Turiu daugiau klausimų dėl grąžinimo:

Į visus Jums iškilusius klausimus mielai atsakys mūsų konsultantai - kviečiame užpildyti šią kontaktinę formą  arba klausti konsultanto gyvai puslapio apačioje esančiame langelyje.Naujos Paskyros Kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Priminti slaptažodį