Stovai Peiliams

Įdomus ir Modernus Būdas laikyti Peilius - Sunkūs ir Tvirti Peilių Stovai. Nepamirškite - kaskart apsipirkdami dalyvaujate lojalumo programoje, kuri leis Jums susigrąžinti išleistus pinigus! O dovanos prie kiekvieno užsakymo ir nemokamas prekių pristatymas visoje Lietuvoje padarys apsipirkimą dar malonesniu!

Aktyvūs filtrai

Retas kuris nori užgriozdintos virtuvės - gaminant maistą dažniausiai norisi tvarkos bei patogumo. Tačiau kaip efektyviai taupyti vietą virtuvėje, kuomet joje yra tiek įvairiausių įrankių bei indų? Į šį klausimą atsakyti sunku - visa tai priklauso nuo individualių poreikių - bet yra keli universalūs šios problemos sprendimo būdai, tinkantys beveik kiekvienai virtuvei. Pavyzdžiui, modernūs stovai laikikliai peiliams - puikus būdas sutaupyti vietos bei papuošti virtuvę. Du zuikiai vienu šūviu!
--
Peilių stovų būna įvairių - plastikinių, medinių, su jau paskirstytom vietom peiliams arba su šiaudeliais, kad peilius į stovą galėtumėte įstatyti bet kokioje pozicijoje - tad tinkamas stovas peiliams priklausys nuo jūsų norų bei išgalių. Keli aspektai į kuriuos siūlytina atsižvelgti yra jūsų jau esamas virtuvės dekoras bei interjeras, kiek laisvos vietos virtuvėje turite bei peilių kiekis. Peilių stovas - puiki virtuvės dekoracija, todėl nuspręskite, kas geriau atitiks jūsų jau esamą virtuvės interjerą - ar industrinis, modernus stovas peiliams, ar labiau kaimiškas peilių stovas, pasižymintis mediniais akcentais. Taip pat atkreipkite dėmesį į tai, ar bus kur peilių stovą virtuvėje pastatyti. Jeigu trūksta vietos, patartina įsigyti peilių laikiklį, kurį galėtumėte pritvirtinti prie sienos. Pavyzdžiui, magnetinis peilių laikiklis, taip pat kaip ir stovas peiliams, gali šauniai atrodyti bei puikiai atlikti savo darbą - prilaikyti peilius vietoje. Todėl tai, koks peilių stovas ar peilių laikiklis jums tiks, priklausys būtent nuo jūsų norų.

Naujos Paskyros Kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Priminti slaptažodį