Puodų Rinkiniai

Aukščiausios kokybės puodų rinkiniai idealiai tinka visiems viryklių tipams, įskaitant indukcines virykles, taip pat tinka plauti indaplovėje. 18/10  nerūdijantis plienas, daugiausluoksnis kapsuliuotas dugnas, nekaistančios rankenėlės, grūdinto stiklo dangčiai su skylute garams išeiti ir daugelis kitų privalumų! Ir nepamirškite - kaskart apsipirkdami dalyvaujate lojalumo programoje, kuri leis Jums susigrąžinti išleistus pinigus! O dovanos prie kiekvieno užsakymo ir nemokamas prekių pristatymas visoje Lietuvoje padarys apsipirkimą dar malonesniu!

Aktyvūs filtrai

Virtuviniai puodai - tikriausiai vienas svarbiausių įnagių virtuvėje, be kurių neapsieitume gaminant maistą - juk praktiškai kiekvienas patiekalo receptas reikalauja maisto produktus ar patroškinti, ar pavirti. Tačiau kaip išsirinkti tinkamus bei kokybiškus puodus, kurių nereikės po poros metų pakeisti? Pirmiausia reikėtų atkreipti dėmesį į savo gaminimo įpročius - jeigu gaminate daug bei kelis patiekalus iš karto, siūlytina rinktis puodų rinkinį. Puodų rinkiniai yra puikus būdas sutaupyti pinigų, be to, iš karto įsigysite pilną komplektaciją, todėl nereikės rūpintis kaip viską vienu metu pagaminti. Žinoma, jei beveik pilną komplektą jau turite ir tetrūksta vienos dalies, visuomet praktiškiau nusipirkti pavienį puodą.
--
Taip pat būtina atkreipti dėmesį, ant kokios viryklės žadate gaminti. Nors šiais laikais puodai bei puodų rinkiniai dažniausiai yra universalūs, visgi pasitaiko puodų, kurie gali būti naudojami tik ant vienokios ar kitokios viryklės. Populiarėjant indukcinėms kaitlentėms, svarbu pasižiūrėti, ar puodas, kurį norite įsigyti, yra jai pritaikytas. Kadangi indukcinė kaitlentė pagrįsta magneto veikimu - indukcinės ritės po keramikos paviršiumi sukuria elektromagnetinį lauką ir, kartu, indukcines sroves, kurios kaitina patį indą, o ne kaitlentės paviršių, puodai indukcinei kaitlentei pasižymi feromagnetiniu dugnu - dugnu, kuris geba pritraukti magnetą. Dėl šios priežasties gaminimui ant indukcinės viryklės gali būti naudojami tik indukciniai puodai - puodai iš kitokių medžiagų gali išsilydyti bei sugadinti kaitlentę.
--
Be abejonės, apie puodų bei kitų virtuvinių įrankių kokybę galima spręsti ir iš jų prekės ženklo - pirkdami puodus iš globaliai pripažintų gamintojų tikrai nesuklysite. Pavyzdžiui, Berghoff puodai - itin kokybiškas bei kainos atžvilgiu prieinamas variantas.

Naujos Paskyros Kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Priminti slaptažodį