Didelė silikoninė pirštinė Maistinio Silikono Įrankiai TIROSS

  Didelė silikoninė pirštinė

  20,88 €
  Su PVM
    Saugus Atsiskaitymas

  El. Bankininkystė, Grynais arba Visa - Mastercard

    Nemokamas Pristatymas

  Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 79€.

    Nemokamas Grąžinimas

  Suteikiame 14 dienų pinigų grąžinio garantiją

   Nepakeičiama išimant kepimo formas ar troškintuvus iš orkaitės, taip pat visus kitus rankas nudeginti besikesinančius karštus indus.

  ------------------------

  • Pagrindinis silikoninių įrankių privalumas yra nelipnumas - kepiniai tokioje formoje neprisvils, neprilips, juos bus labai lengva išimti. Pyragų ir keksiukų pagrindas niekada nebus prisvilęs, net ir nenaudojant aliejaus ar sviesto formos pagrindui patepti. Kočėlas lengvai iškočios tešlą be tešlos prilipimo. 

  • Silikoninės kepimo formos yra daugkartinės ir ilgaamžės, tad jas naudosite labai ilgai. Kartu šios formos yra lanksčios ir minkštos - galite nesibaiminti, kad nukritusi ant žemės tokia forma suduš ar nepataisomai susigadins, kaip gali nutikti stikliniams, keraminiams ar skardiniams kepimo indams. Jokių aštrių kampų, jokių šukių. 

  • Silikoninės kepimo formos atlaiko tiek žemas, tiek aukštas temperatūras (dažniausiai nuo -40 iki 230 laipsnių) ir visiškai nebijo staigių jų pokyčių. Karštyje silikonas greit įkaista ir itin tolygiai perduoda karštį, o perkėlus į žemesnę temperatūrą, atvėsta per keletą minučių. Tokią formą galite dėti į orkaitę, o prireikus - net ir į šaldiklį, mikrobangų krosnelę, taip pat galite plauti indaplovėje. 

  • Dėl savo savybių silikonas nerūdija, nesugeria kvapų, nešvarumų, ant jo paviršiaus nesidaugina bakterijos, jis yra itin lengvai valomas. 

  • Taip pat silikonines kepimo formas lengva transportuoti ir laikyti, jos neužima duag vietos, prireikus galima jas sulenkti. 

  • Kai kurie patiekalai silikoninėse kepimo formose gali iškepti greičiau, kai kurie lėčiau, tad pirmą kartą kepant patiekalą reikia stebėti ir atkreipti į tai dėmesį.

  • Ant silikoninių kepimo formų niekada nepjaustykite peiliu, nebadykite jų aštriais įrankiais, nes galite jas sugadinti. 

   

  *TS-1402

  Charakteristikos

  Pristatymas
  1 - 4 d.d.
  Gaminio Medžiaga
  Maistinis Silikonas
  Savybės
  Silikoninės kepimo formos

  Specifiniai Kodai

  Didelė silikoninė pirštinė

  20,88 €
  Panašios Prekės ( 8 kitos prekės toje pačioje kategorijoje )

  Naujos Paskyros Kūrimas

  Jau turite paskyrą?
  Prisijungti Arba Priminti slaptažodį