Juodos cirkonio keramikos peilių rinkinys PETERHOF


61,71 €

Patogus apmokėjimas e-bankininkyste, pavedimu, kortele, grynaisiais, Paysera bei Paypal.

Nepakanka prekės atsargų

  • Saugus apsipirkimas Saugus apsipirkimas
  • Pristatymas iki durų Pristatymas iki durų
  • 14 d. grąžinimo garantija 14 d. grąžinimo garantija

Peilių ašmenys pagaminti iš nerūdijančio plieno padengto keramika ir sutvirtinti anglies dalelėmis, todėl yra tvirtesni ir aštfresni nei baltos keramikos peiliai. Keraminiai peiliai pjūvio vietoje nereaguoja su maistu, nesugeria kvapų, yra neįtikėtinai aštrūs ir nelipnūs. Galima plauti indaplovėje.

Rinkinį sudaro:

Šefo peilis - 27.5cm (ašmenys - 15cm)

Universalus peilis - 20cm (ašmenys - 9.5cm)

Daržovių peilis - 17.5cm (ašmenys 7.5cm)

Skustukas - 13.5cm

Tinka tiek profesionaliam, tiek buitiniui naudojimui.

Keraminių peilių pranašumas prieš plieno peilius atsiskleidžia molekulių lygyje. Pjaustant maistą plieniniais peiliais, sąlyčio su metalu - pjūvio vietoje žūsta mūsų organizmui taip reikalingi vitaminai ir mineralai, taip pat metalas maistui gali suteikti neryškų prieskonį. Tai viena iš priežasčių, kodėl restoranų šefai salotoms daržoves pjausto stambesniais gabalėliais (kad padarytų kuo mažiau pjūvių).

Tuo tarpu pjaustant keraminiais peiliais, tokia reakcija neįvyksta ir vitaminai bei mineralai lieka maiste, skonis nepakinta. Tai galioja pjaustant ne tik daržoves, bet ir visus kitus produktus.

Kartu keraminiai peiliai būna labai aštrūs ir tokie išlieka labai ilgai. Galite pjaustyti produktus be jokio vargo net ir ploniausiais griežinėliais. Keramikos nelipnumas apsaugo, kad maisto gabalėliai neliptų prie peilio - nebus sunku supjaustyti net ir minkštą sūrį.

Kitas keraminių peilių privalumas - lengvumas. Nepaprastai efektyvūs, tačiau nepaprastai lengvi, šie peiliai niekada nenuvargins Jūsų rankų, bus patogūs laikyti.

Higiena ir atsparumas - dėka itin mažų paviršiaus porų keraminiai peiliai nesugeria kvapų ir nešvarumų, nerūdija, ant jų paviršiaus natsiranda dėmių (kaip kartais nutinka plieno peiliams sureaguojant su maistinėmis rūgštimis). Dėl savo nelipnumo, šie peiliai taip pat yra nepaprastai lengvai valomi, o ant paviršiaus nesidaugina mikroorganizmai (tai ypač aktualu alergiškiems žmonėms).

Keramika kaip medžiaga yra tvirtesnė už plieną(!), tačiau, dėl savo tvirtumo, ji yra visiškai nelanksti. Dėl šios priežasties keraminius peilius reikia labai saugoti - nepjauti kietų, šaldytų, kaulų turinčių maisto produktų, saugoti nuo kritimo (peilis gali sudušti), trinktelėjimo, nelaikyti su kitais įrankiais (nebent turite specialius dėkliukus ašmenims apsaugoti). Šių peilių taip pat nerekomenduojama plauti indaplovėje.

Ergonomiška, neslystanti rankena.

PH-22356

Charakteristikos

Gaminio Medžiaga
Keramika

Šiuo metu klientų apžvalgų nėra.

Susijusios prekės

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje