Ar prekės pristatomosvisoje Lietuvoje?

Taip, prekės pristatomos kurjerių tarnyba visoje Lietuvoje, įskaitant rajonus, miestelius ir kaimus. Pristatymas į Kuršių Neriją turi papildomą kelto mokestį.

- - -

Kiek kainuoja pristatymas?

Pristatymo kaina priklauso nuo pasirinkto pristatymo būdo ir užsakomų prekių vertės. Dažniausiai pristatymas gali kainuoti tarp 3.5€ ir 5.9€. Perkant už 45€ ir daugiau, pristatymas nemokamas visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją. 

- - -

Per kiek laiko pristatomos prekės?

Prekių pristatymas trunka nuo 2 iki 8 darbo dienų, priklausomai nuo to ar užsakymo pateikimo metu prekė yra sandėlyje. Jeigu Jums reikalingas skubus pristatymo būdas (1 dienos), maloniai prašome prieš užsakant pateikti pasitairavimo  užklausą el. paštu info@sefosvajone.lt nurodant pageidaujamas prekes, pristatymo adresą ir datą, kada reikėtų pristatyti. Gavę Jūsų užklausą, mūsų darbuotojai greitai informuos Jus apie greitesnio pristatymo galimybes.

- - -

Ar pristatote prekes į užsienio šalis?

Taip, mes galime pristatyti prekes į ber kurią pasirinktą pasaulio šalį. Dėl užsakymo į užsienį ir pristatymo išlaidų kainos maloniai prašome susisiekti el. paštu info@sefosvajone.lt prieš pateikiant užsakymą.

- - -

Jeigu prekė man nepatiks, ar galėsiu ją grąžinti? 

Taip, jeigu Jums nepatinka gauta prekė, galite ją grąžinti per 14 kalendorinių dienų nuo pristatymo dienos. Primename, kad prekė turi būti nenaudota, originalioje pakuotėje ir su visomis komplektacijoje buvusiomis dalimis ir dovanomis, jeigu jos buvo priskirtos prie Jūsų užsakomų prekių.

- - -

Kodėl verta turėti kliento paskyrą?

Kliento paskyra suteikia Jums patogumo ir papildomų galimybių. Savo paskyroje Jūs galite stebėti užsakymų būsenas ir istoriją, vienu mygtuko paspaudimu pakartoti užsakymą, valdyti savo paskyros informaciją, užregistruotus adresus, pageidavimų sąrašus bei kontaktuoti su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi. 
Kliento paskyra taip pat yra būtina norint pasinaudoti lojalumo programos nuolaidomis, dalyvauti rekomendacijų programoje bei pasinaudoti įvairiomis papildomomis nuolaidomis ir nuolaidų kuponais, kuriomis mes nuolat apdovanojame ištikimiausius pirkėjus. 

- - -

Ar galima pirkti kaip įmonei?

Be abejo! Pateikite užsakymą ir prie užsakymo palikite žinutę su įmonės rekvizitais, kad galėtume atsiųsti Jums sąskaitą faktūrą. Rekvizitus taip pat galite atsiųsti el. paštu info@sefosvajone.lt.