12 Dalių Puodų Rinkinys su Keptuve Edelhoff

*EH-9014

Nauja

Rinkinys su itin didele troškintuve! Aukščiausios kokybės nerūdijantis 18/10 plienas, daugiasluoksnis 5 sluoksnių kapsuliuotas dugnas, tobulai atrodančios priekniedytos rankenėlės, itin lengva priežiūra ir gaminimas ant visų viryklių tipų – tai tik keletas šių nuostabių puodų privalumų, kurių yra begalė! Išskirtinis matinis puodų dizainas ir tobulos detalės nepaliks abejingų. Tinka indukcinėms viryklėms ir indaplovėms. Plati ir itin talpi, nesvylantinesibraižanti keptuvė-troškintuvė, kurioje galėsite gaminti be riebalų!

Smulkiau

79,46 €

-18%

Kaina be nuolaidos 96,90 €

Apie prekę

• Sunkus, grūdinto stiklo dangtis su skylute garams išeiti veikia kaip indikatorius, pranešantis, kad virimo temperatūra yra per aukšta.


• Puodai pagaminti iš aukščiausios kokybės nerudijančio 18/10 plieno. Šis plienas yra itin tvirtas, nereaguoja su maistinėmis rūgštimis, yra atsparus korozijai, itin aukštoms temeratūroms ir nebijo braižymo! Taip pat nereikalauja jokios ypatingos priežiūros – labai lengvai valomas plaunant bet kurioje temperatūroje.


• Abejingų nepaliksiantys puodai – modernus ir unikalus dizainas, tobulos linijos, sunkūs dangčiai ir puodai, nuostabi ir išskirtinė matinė išorė, žavesio pridedantis malonus dizainas.


• Kapsuliuotas 5 sluoksnių puodų dugnas užtikrins tolygų įkaitimą bei šilumos pasiskirstymą. Visa tai Jums sutaupys laiko bei energijos, o puodams įkaitus galima gaminti ant minimalios temperatūros. Kapsuliuoto dugno dėka maistas šiuose puoduose ilgai išliks šiltas, o gaminti galėsite su minimaliu kiekiu vandens ar riebalų.


• Puodų rankenos ir rankenėlės prikniedytos, yra ilgaamžės ir svarbiausia – nekaista! Išskirtinis dizainas atrodo tiesiog stulbinamai!


• Puodai yra šiuolaikiški ir modernūs – jie tinkami naudoti ant visų viryklių tipų, įskaitant indukcines.


• Puodus prižiūrėti yra išties paprasta, jie tinkami plauti indaplovėje.

 

• Tapla: 2.1L, 2.1L, 2.9L, 3.9L, 6.5L. ir 24 cm. 3.4L akmens masės danga dengta keptuvė.

Klientų vertinimais tai patys geriausi puodai. Puodų rinkiniai susilaukia pačių geriausių įvertinimų, o šis puodų rinkinys yra vienas populiariausių. 

Apžvalgos ir komentarai

Įvertinkite prekę žvaigždutėmis ir parašykite savo komentarą:

12 Dalių Puodų Rinkinys su Keptuve Edelhoff
12 Dalių Puodų Rinkinys su Keptuve Edelhoff

Rinkinys su itin didele troškintuve! Aukščiausios kokybės nerūdijantis  18/10  plienas, daugiasluoksnis  5 sluoksnių  kapsuliuotas dugnas, tobulai atrodančios  priekniedytos  rankenėlės, itin lengva priežiūra ir gaminimas ant visų viryklių tipų – tai tik keletas šių nuostabių puodų privalumų, kurių yra begalė! Išskirtinis matinis puodų dizainas ir tobulos detalės nepaliks abejingų. Tinka  indukcinėms  viryklėms ir  indaplovėms . Plati ir itin talpi,  nesvylanti ,  nesibraižanti  keptuvė-troškintuvė, kurioje galėsite gaminti  be  riebalų!

Įvertinkite prekę žvaigždutėmis ir parašykite savo komentarą:

29 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: