Prieskoninė su besisukančiu stovu (12 arba 16 indelių)

Nauja

Savyje talpinanti 12 arba net 16 indelių, lengvai sukama, ši prieskoninė nudžiugins kiekvieną virtuvės šeimininkę. Prieskonius galėsite rušiuoti - vienoje eilėje sudėti aštrius prieskonius, kitoje - įvairių rūšių pipirus, dar kitoje - saldžius prieskonius. 

Dėmesio! Prekės kainos pagal formą ir dydį šiame lange laikinai nesikeičia. Atitinkamo varianto kainą matysite prekę pridėję į krepšelį ir užvedę ant oranžinio krepšelio mygtuko aukščiau. Atsiprašome už laikinus nepatogumus.

Smulkiau

25,30 €

-15%

Kaina be nuolaidos 29,77 €

Apie prekę

Indelių barstymo skylutės yra pakankamai didelės, kad galėtumėte laikyti ir įvairias sėklas, pvz., sezamo, linų sėklas, kokoso drožles ir pan.

Pagaminta iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno 18/10 (chromo ir nikelio santykis), kuris yra tvirtas, nereaguoja su maiste esančiomis rūgštimis, yra atsparus korozijai bei itin aukštoms temperatūroms. Kartu jis yra ir lengvai valomas bei prižiūrimas, tinka plauti indaplovėje.

 

Indeliai pagaminti iš grūdinto stiklo, turi guminius barstymo antgalius su skylutėmis bei nerūdijančio plieno dangtelius.

Indelių išmatavimai: 4x10cm

Stovo išmatavimai: 17x18cm (12 indelių variantas) arba 17x20cm (16 indelių variantas).

Apžvalgos ir komentarai

Įvertinimas 
danielitta 2015-05-28

Aciu

labai patiko, jau uzpildziau prieskoniukais, atrodo puikiai, sukasi be garso, viskas puiku ir aciu uz dovanele :-)

  • 3 iš 3 žmonių mano, kad šis komentaras naudingas.

Parašykite savo komentarą, atsiliepimą ar klausimą! !

Įvertinkite prekę žvaigždutėmis ir parašykite savo komentarą:

Prieskoninė su besisukančiu stovu (12 arba 16 indelių)
Prieskoninė su besisukančiu stovu (12 arba 16 indelių)

Savyje talpinanti 12 arba net 16 indelių, lengvai sukama, ši prieskoninė nudžiugins kiekvieną virtuvės šeimininkę. Prieskonius galėsite rušiuoti - vienoje eilėje sudėti aštrius prieskonius, kitoje - įvairių rūšių pipirus, dar kitoje - saldžius prieskonius.  Dėmesio ! Prekės kainos pagal formą ir dydį šiame lange laikinai nesikeičia. Atitinkamo varianto kainą matysite prekę pridėję į krepšelį ir užvedę ant oranžinio krepšelio mygtuko aukščiau. Atsiprašome už laikinus nepatogumus.

Įvertinkite prekę žvaigždutėmis ir parašykite savo komentarą:

23 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: